۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:09

تحلیل اتریوم ۱۴۰۰/۰۷/۱۱

02:37۰

قیمت اتریوم (ETH) از ساختار معاملات جانبی خارج شده و در نتیجه موجب افزایش نگرانی صندوق بین المللی پول نسبت به پذیرش گسترده ارزهای رمزنگاری شده و تاثیر منفی آن بر اقتصاد جهان می شود.

سقوط قیمت روز ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور) به سرعت با لیکوئید شدن پوزیشن ها دارای اهرم بالا و شکست قیمت در الگوی مثلث متقارن در روز ۲۰ سپتامبر (۲۹ شهریور) شد. کاهش قیمت ETH در بازه زمانی روزانه منجر به ایجاد یک تله خرسی در نمودار هفتگی در روز ۲۷ سپتامبر (۵ مهر) و ورود قیمت به فاز تحکیم در تایم فریم روزانه شد.

نمودار اتر - تحلیل تکنیکال اتریوم؛ یک شنبه 11 مهر

پس از این که مقاومت نزولی ۲۹۶۷.۵۲ روز ۲۵ سپتامبر (۳ مهر) پشت سر گذاشته شد، گاوها این آلتکوین قرارداد هوشمند را به بالا هدایت کردند. پس از شکست دیگر قیمت بالاتر از مقاومت ۲۹۵۰ دلار در روز ۳۰ سپتامبر (۸ مهر)، افزایش سفارش خرید در نهایت منجر به خروج از کانال جانبی ۳۱۷۴.۵۰ دلار و ۲۶۵۲.۰۰ دلار شد. اتر در حال حاضر با قیمت ۳۳۹۵ دلار در حال ترید شدن است.

الگوهای واگرایی منظم و پنهان صعودی روز ۲۱ و ۲۶ سپتامبر (۳۰ شهریور و ۴ مهر) دو مانع خرید مستحکم در سطوح ۲۶۵۲ دلار و ۲۷۳۸.۱۷ دلار ایجاد کرد که خرس ها موفق به عبور از آن نشده اند.

اگرچه بازار چشم انداز صعودی خود را در بازه زمانی ۴ ساعته حفظ کرده است، اما یک واگرایی نزولی می تواند به طور بالقوه آغاز روند اصلاحی جفت ارز ETHUSDT را به همراه داشته باشد. این اتفاق راه را برای ورود خریداران جدید به این روند صعودی باز می کند. اگر خرس ها نتوانند قیمت را زیر حمایت ۳۲۵۷ دلار ببندند، باید شاهد افزایش شدید قیمت ETH باشیم.

 

منبع
coingape
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5938

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.