۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:11
axie

رمزارز Axie Infinity رشد ۷۰ درصدی را در این هفته تجربه کرد

02:00۰

در چند روز گذشته، تیم توسعه دهنده ی غول بازی های NFT، پلتفرم Axie Infinity، مبلغ ۶۰میلیون دلار طی ایردراپ به خریداران اولیه منتقل کرده است و ویژگی های سهام را با درصد بازدهی سالانه تا ۳۸۵ درصد اضافه کرده است. دارندگان رمزارز AXS توانستند چند ماه زودتر برخی از این سودها را بدست آورند. رمزارز بازی الهام گرفته از بازی پوکمن، در ۲۴ ساعت گذشته ۳۸.۵ درصد و در هفت روز گذشته ۷۰ درصد افزایش یافته است.

روند صعودی از ساعت ۳ بامداد به وقت UTC دیروز آغاز شد و تا صبح ادامه داشت. قیمت یک توکن AXS در حدود ۱ بامداد امروز به ۱۱۹.۹۲ دلار رسید. بر اساس داده های CryptoSlam، فروش NFT نیز در روز گذشته ۵۰ درصد افزایش یافته است، اگرچه در هفته گذشته ۱۰ درصد کاهش داشته است. تاکنون، سرمایه گذاران ۱.۱۷ میلیارد دلار در AXS سرمایه گذاری کرده اند.

Axie Infinity مکانیزمی به نام “بازی برای کسب درآمد” را رواج داده است، به این ترتیب بازیکنان می توانند با پیروزی در نبردها، تکمیل مأموریت ها و معامله NFT، توکن های AXS و NFT های ارزشمند را به دست آورند.

اگرچه در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ دلار برای شروع بازی باید خرید انجام داد ، Axie Infinity در اقتصادهای نوظهور محبوب است، جایی که با استفاده از NFT های مناسب می توان اجاره خانه و برخی از هزینه های دیگر را پرداخت کرد.

تحقیقات دیروز پلتفرم Messari ارزش بازار Axie Infinity را ۲۹.۹ میلیارد دلار عنوان نمود که به این ترتیب پس از Activision Blizzard ، Nintendo ، Roblox و Electronic Arts پنجمین شرکت بزرگ بازی های ویدیویی خواهد بود.

چیزی که برای بازیکنان جذاب است این است که AXS یک نشانه حکمرانی است، به این معنی که دارندگان توکن می توانند AXS خود را در نظر بگیرند تا در مورد آینده توسعه بازی رای دهند. این شبیه به داشتن سهام در یک شرکت مشارکتی است، اگرچه بزرگترین سرمایه گذاران هر رمزارزی در نهایت تصمیم می گیرند چه اتفاقی می افتد.

منبع
decrypt.co
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5943

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.