۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:05

نگاهی کلی به وضعیت بازار رمزارزها ۱۴۰۰/۰۷/۱۱

03:007۰

رکورد جدید در قیمت LUNA

پس از افت قیمتی که اواسط هفته میان کوین های جایگزین شاهد بودیم، وضعیت طی چند روز گذشته در حال تغییر بوده است. قیمت اتریوم در پی آخرین ترس، عدم اطمینان و تردید ایجاد شده توسط چین تا مرز ۲۹۰۰ دلار کاهش یافت. هرچند پس از آن، اتر (ETH) بیش از ۵۰۰ دلار از ارزش از دست رفته خود را پس گرفت و در حال حاضر در بالاترین سطح چند هفته اخیر خود یعنی بالای ۳۴۰۰ دلار قرار دارد.

کاردانو نیز به شدت سقوط کرد و چیزی نمانده بود که دوباره به زیر مارک ۲ دلار برسد. ولی در حال حاضر ADA با قیمتی حدود ۲.۳ دلار ترید می شود. بایننس کوین پس از ۴ درصد افزایش در تایم فریم روزانه، مارک ۴۳۰ دلار را پس گرفت. سایر آلتکوین های بزرگ مانند ریپل، پولکادات، دوج کوین و یونی سوآپ سودهای جزئی به دست آورده اند.

بازار11 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (11 مهر)

سولانا روند صعودی خود را از دیروز با افزایش ۸ درصدی و رسیدن به بالای ۱۷۰ دلار از سر گرفته است. با این وجود، رمزارز ترا با جهش عظیم ۲۰ درصدی خود، مهمترین برنده آلتکوین های بزرگ می باشد. در نتیجه این تغییر، LUNA همین چند ساعت پیش با لمس تراز ۴۵ دلار به بالاترین سطح تاریخی خود رسید.

علاوه بر این، آلتکوین های کوچکتری مانند OMG Network (36%), Arweave (20%), Qtum (16%), ICON (16%), Tezos (15%), Hedera Hashgraph (11%), Serum (11%) و IOTA (10%) نیز امروز رشدی دو رقمی را به ثبت رسانده اند.

ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده امروز به ۲.۱۵۰ تریلیون دلار رسیده است که به معنای بیش از ۳۰۰ میلیارد دلار افزایش از پایین ترین سطح ثبت شده روز جمعه می باشد.

سکون بیت کوین در حدود ۴۸ هزار دلار

می توان اینگونه گفت که ارز رمزنگاری شده اول بازار از روز پنجشنبه جلسه بازیابی خود را آغاز کرده است. قیمت این ارز برای سومین بار در عرض یک هفته به زیر ۴۱۰۰۰ دلار کاهش یافت ولی با انتشار اخبار امیدوارکننده از ایالات متحده وضعیت به کلی تغییر کرد.

زمانی که جروم پاول، رئیس فدرال رزرو آمریکا گفت که این کشور قصد ندارد مسیر چین را دنبال و دارایی های دیجیتالی را ممنوع کند، بیت کوین به سرعت شروع به صعود کرد. در همان روز، بیت کوین تراز ۴۳۰۰۰ دلار را پس گرفت و همچنان به بالاترین سطح هفتگی خود یعنی بالای ۴۵۰۰۰ دلار و ۴۷۰۰۰ دلار رسید. دیروز نیز این ارز به بالای ۴۸۰۰۰ دلار رسید ولی با ریجکت شدن در این سطح به منطقه ۴۷ هزار دلاری بازگشت. ارزش بازار بیت کوین نیز امروز کمی بیش از ۹۰۰ میلیارد دلار ایستاده است.

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5947

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.