۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:48
vee

نقاشی های VeeFriends گری واینرچاک، ۱.۲۶ میلیون دلار فروخته شد!

03:00۰

گری واینرچاک (Gary Vaynerchuk)، اسکن نقاشی های بداهه خود را تا یک میلیون دلار به صورت آنلاین می فروشد. اما دیروز، این سرمایه گذار و کارآفرین ثابت کرد که نقاشی های کاغذی هنوز در عصر دیجیتال ارزشمند هستند. او فقط پنج مورد از آنها را به قیمت ۱.۲۶ میلیون دلار فروخت و در حراج کریستی در نیویورک از اندی وارهول (Andy Warhol) و جکسون پولاک (Jackson Pollock) پیشی گرفت.

تعداد زیادی از پنج تصویر VeeFriends، که با دست کشیده شده بودند، به فروش رسید. نسخه های “جوهر روی کاغذ” فیل های همدل، گوریل قدردان، مرغ های دست  الماسی، پرواز شما می میرید و ببر فوق العاده به فروش رسید. فیل همدل، بیشترین فروش را داشت و ۴۱۲,۵۰۰ دلارقیمت گذاری شد. بداهه هایی که فقط چند دقیقه طول کشید تا واینرچاک، آنها را بکشد!

این پنج نقاشی بخشی از مجموعه حیوانات ۲۸۶ تایی است که توسط خود واینرچاک طراحی شده است. واینرچاک نقاشی های خود را به مجموعه ای از ۱۰,۲۵۵ NFT با نام VeeFriends تبدیل کرد. هر حیوانی دارای یک لقب است: شترهای نجیب، کرم های درخشان و غیره.

وبسایت VeeFriends می گوید که حیوانات نشان دهنده ویژگی های انسانی هستند که گری، بیشتر آنها را تحسین می کند. او روی ویژگی هایی تمرکز کرد که به اعتقاد او باعث خوشبختی و موفقیت می شوند. فارغ از کارآفرینی، واینرچاک به خاطر توصیه های انگیزشی اش مشهور است.

هر NFT با یک ویدئوی ۲۰ تا ۳۰ ثانیه ای از واینرچاک همراه است و NFT ها بلیطی برای کنفرانس های آینده واینرچاک در سه سال آینده نیز محسوب می شوند.

در ۱۰ سپتامبر، واینرچاک رویداد VeeCon 2022 را معرفی کرد، اولین رویداد از سه رویداد سالانه برنامه ریزی شده که در مینیاپولیس، مینه سوتا برگزار می شود.

منبع
decrypt.co
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5982

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.