۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:23

تحلیل بیت کوین ۱۴۰۰/۰۷/۱۲

03:00۰

قیمت بیت کوین روند افزایش شدیدی را از سطح مقاومت ۴۵۰۰۰ دلاری شروع کرد. در این مسیر، سطح مقاومت ۴۶۵۰۰ دلار را شکست و بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت.

گاوها قدرت گرفتند و قیمت را به سمت سطوح بالای مقاومت ۴۷۵۰۰ دلاری هدایت کردند. بیت کوین سطح ۴۸۸۰۰ دلار را شکست و با قیمت ۴۹۲۵۷ دلار هم معامله شد. در حال حاضر قیمت در حال اصلاح نزولی بوده و با قیمتی زیر ۴۸۵۰۰ دلار معامله می شود. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۴۷۵۰۰ دلار می باشد.

بیت کوین در حال حاضر بسیار بالاتر از سطح فیبوی اصلاحی ۲۳.۶ درصدی حرکت صعودی اخیر کف نوسانی ۴۰۸۹۰ دلار به سقف قیمت ۴۹۲۵۷ دلار ترید می شود. یک خط روند صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به ۴۷۰۰۰ دلار هم در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD در حال تشکیل است.

نمودار بیت کوین - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه 12 مهر

در روند صعودی، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۴۸۰۰۰ دلار پیش روی این ارز قرار دارد. اولین مقاومت اصلی نیز در نزدیکی سطح ۴۸۵۰۰ دلار است و بالاتر از این سطح، قیمت می تواند تراز ۴۹۲۵۰ دلار را دوباره لمس کند.

مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۵۰۰۰۰ دلار است. بسته شدن قیمت بالاتر از سطح ۵۰۰۰۰ دلار می تواند در کوتاه مدت افزایش ملموسی را به همراه داشته باشد. در این حالت، قیمت در آینده نزدیک تا مرز ۵۲۰۰۰ دلار افزایش می یابد.

اگر بیت کوین نتواند منطقه مقاومت ۴۸۵۰۰ دلاری را پشت سر بگذارد، می تواند اصلاح نزولی جدیدی را آغاز کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۴۷۵۰۰ دلار خواهد بود. اولین حمایت اصلی در حال حاضر در نزدیکی سطح ۴۷۲۵۰ دلار و خط روند کانال در حال شکل گیری است.

شکست قیمت زیر حمایت خط روند ممکن است قیمت را به سطح ۴۶۵۰۰ دلار برساند. میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (ساعتی) نیز نزدیک به سطح ۴۶۵۰۰ دلار قرار دارد و به عنوان یک حمایت خوب عمل می کند. حمایت اصلی بعدی احتمالاً در نزدیکی سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰٪ حرکت صعودی اخیر ۴۰۸۹۰ دلار به ۴۹۲۵۷ دلار قرار دارد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز BTC/USD کم کم در منطقه صعودی شتاب خود را از دست می دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD اکنون زیر سطح ۵۰ است.

حمایت های اصلی:  ۴۷۲۵۰ و ۴۶۵۰۰ دلار

مقاومت اصلی: ۴۸۵۰۰ ، ۴۹۲۵۰ و ۵۰۰۰۰ دلار

منبع
newsbtc
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5992

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.