۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:20
شطهث

اِستیک شدن تقریباً ۲ میلیارد دلار در Axie Infinity و رسیدن AXS به سقفی جدید با رشد هفتگی ۱۳۰ درصد

02:49۰

بازی تعاملی Axie Infinity تقریبا ۲ میلیارد دلار توکن بومی که روی پلتفرم خود قفل شده را جذب کرده است که یک رکورد جدید محسوب می شود. در همین حین ، قیمت AXS پس از افزایش سه رقمی هفتگی به یک سقف تاریخی رسید.

Axie Infinity یک بازی آنلاین مبتنی بر Ethereum است که کمتر از یک سال پیش راه اندازی شد و در چند ماه گذشته رشد چشمگیری از نظر فعالیت و تعامل داشته است.

CryptoPotato هفته گذشته گزارش داد که پس از افزایش ۴۲۰ درصدی نسبت به سال گذشته ، تعداد هولدرها یک رکورد را ثبت کرد.

به نظر می رسد تقاضا برای این پلت فرم کاهش نمی یابد ، تا حدی به دلیل پاداش های تخمین زده نشده بالا که Axie Infinity ارائه می دهد. طبق گفته وب سایت ، APR(بازده سالانه) فعلی ۱۸۷ درصد است.

در حال حاضر ، بیش از ۱۲،۵۰۰،۰۰۰ کوین استیک شده است. از نظر دلاری ، ارزش آنها رکورد ۱.۸۴ میلیارد دلار را ثبت کرده است.

این بدان معناست که تقریباً ۲۰ درصد از کل عرضه در گردش AXS ، که در حال حاضر کمی بیش از ۶۱ میلیون است ، بر روی پلت فرم قرار گرفته است.

تا حدودی انتظار می رود که این نسبت عرضه و تقاضا عملکرد قابل توجهی در قیمت توکن بومی داشته باشد.

AXS در هفته گذشته تقریباً ۱۳۰ درصد افزایش یافته و در اوایل امروز به یک سقف تاریخی جدید یعنی ۱۴۵ دلار رسید. فقط برای یادآوری ، این توکن در ۲۱ سپتامبر(۳۰شهریور) زیر ۵۰ دلار معامله شد. به این معنی که ارزش آن در کمتر از دو هفته تقریباً سه برابر شده است.

در نتیجه ، AXS از نظر سرمایه بازار وارد جمع ۲۰ کوین برتر شده است زیرا ارزش بازار آن تقریباً به ۹ میلیارد دلار رسیده است.

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6023

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.