۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:35

برزیل، بیت کوین را به عنوان وجه قانونی تصویب می کند

03:002۰

بحث تصویب دارایی های دیجیتال در برزیل چند سال پیش آغاز شد. امروز دولت برزیل در آستانه نهایی شدن برنامه ها با کمک بانک مرکزی است. آئوررو ریبیرو(Aurero Ribeiro)، معاون فدرال برزیل، در مصاحبه ای اظهار داشت که برزیلی ها پس از تصویب این قانون در کشور به زودی قادر خواهند بود با بیت کوین، خانه، ماشین و حتی مک دونالد خریداری کنند. به گفته وی، این امر به زودی اتفاق می افتد.

Brazil Set 300x150 - برزیل، بیت کوین را به عنوان وجه قانونی تصویب می کند

کمیسیون اخیراً تشکیل جلسه داد و برای تصویب این ایده، رأی داد. پس از آن، این لایحه اکنون به مرحله بعدی منتقل می شود، که عبارت است از صحن علنی مجلس نمایندگان. به علاوه، این معاون برزیلی تأکید کرد که از تصویب قانون بیت کوین خوشحال است. از نظر او، این امر به توقف هرم های ارزهای رمزنگاری شده قریب الوقوع، کمک می کند.

آئوررو اصرار ورزید که بازار برزیل پایدار است. وی اعلام کرد که این حرکت یک بخش نوآور و پایدار است که در حال حاضر در سراسر جهان کار می کند. او معتقد است که رمزارز، برای ماندن اینجاست.

ما می خواهیم گندم را از کاه جدا کنیم، مقررات ایجاد کنیم تا بتوانید تجارت کنید، بدانید از کجا خرید می کنید، بدانید با چه کسی سر و کار دارید و این دارایی را برای خرید خانه و ماشین داشته باشید… همانطور که در سایر کشورها اتفاق می افتد.

مهمتر از همه ، بیت کوین به احتمال زیاد قبل از پایان سال ۲۰۲۱ به عنوان مناقصه قانونی در برزیل پذیرفته می شود. این نشان می دهد که استراتژی برزیل برای تبدیل شدن به مرجعی برای سرمایه گذاری های جدید خارجی است.

منبع
Coinquora.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6031

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.