۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 16:50

بیل میلر، سرمایه گذار افسانه ای: بیت کوین، ماشین فراری است

01:18۰

در جریان اجلاس مشاوران برتر Forbes/Shook، بیل میلر(Bill Miller)، افسانه سرمایه گذاری، روایتی راجع به جایگزینی طلا توسط بیت کوین ارائه کرد.

مدیر ارشد اطلاعاتی سابق Legg Mason، بزرگترین ارز رمزنگاری شده، بیت کوین را با ماشین فراری مقایسه کرد ، در حالی که طلا او را به یاد روزگاران قدیم می اندازد.

ژوئن گذشته(خرداد۱۳۹۹)، قبل از شروع روند صعودی بیت کوین، او بزرگترین ارز رمزنگاری شده را طلای مجهز به توربو شارژ توصیف کرد.

میلر، یکی از اولین وال استریتر هایی بود که در سال ۲۰۱۴ (۱۳۹۳)، بیت کوین را پذیرفت. عقیده او نتیجه داد: پس از از دست دادن ۹۰ درصد دارایی خالص خود در بحران مالی جهانی در اواخر دهه ۲۰۰۰ (۱۳۷۹)، او با کمک بیت کوین و آمازون، عنوان میلیاردر خود را پس گرفت.

Miller Opportunity Trust ، صندوق سرمایه گذاری مشترک، در اواخر ماه سپتامبر(اوایل مهر) از دارا بودن ۱.۵ میلیون سهم در بیت کوین تراست گری اسکیل (Grayscale Bitcoin Trust) خبر داد.

در اوایل امروز، بیت کوین پیش از اندکی عقب نشینی، به سطح ۵۰,۰۰۰ دلار نزدیک شد.

در حالی که برخی طلا را به دلیل منسوخ شدن و قدیمی بودن مورد انتقاد قرار می دهند، برخی دیگر طلا را بزرگترین مزیت خود می دانند.

ری دالیو(Ray Dalio)، مدیرعامل Bridgewater Associates ، طلا را بر بیت کوین ترجیح می دهد. زیرا این فلز هزاران سال است که به عنوان ذخیره کننده ارزش عمل می کند.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6085

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.