۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:13

شیبا اینو، در روزهای پس از خرید نهنگ بزرگ، ۱۰۰٪ افزایش می یابد

03:37۰

یک نهنگ ناشناخته SHIB، بیش از شش تریلیون واحد از این دارایی را چند روز پیش خریداری کرد. علی رغم کاهش اخیر TVL در صرافی غیر متمرکز شیبا اینو، این توکن در روزهای بعد رونق یافت و ارزش خود را دو برابر کرد.

با معرفی خود به عنوان قاتل دوج کوین(Dogecoin)، شیبا اینو(Shiba Inu)، به منظور استفاده از شوق مداوم افراد برای میم کوین ها، که سرمایه گذاران بی شماری را به سمت فضای رمزارز آورده است، راه اندازی شد.

شیبا یک قدم فراتر از DOGE رفت، که به سادگی به عنوان یک شوخی ایجاد شده بود و در اوایل سال جاری یک صرافی غیر متمرکز راه اندازی کرد.

به نظر می رسید که سرمایه گذاران علاقه زیادی به Shiba Inu دارند زیرا ارزش کل قفل شده(TVL) در ماه ژوئن و ژوئیه(خرداد،تیر) به حدود ۲ میلیارد دلار رسید. با این حال، به گفته DeFiLlama، مقدار TVL به میزان قابل توجهی به زیر ۳۰۰ میلیون دلار کاهش یافته است.

با این وجود، این امر مانع آن نشده است که یک نهنگ مرموز SHIB مقدار عظیمی از این دارایی را خریداری کند.

یک تراکنش در اواخر سپتامبر(اوایل مهر)، نشان داد که آنها تقریبا ۶.۲ تریلیون توکن را با قیمت تقریبی ۴۴ میلیون دلار خریداری کرده اند.

در روزهای بعد، قیمت SHIB از حدود ۰.۰۰۰۰۷۱۵ دلار، به بالاترین سطح روزانه، ۰.۰۰۰۰۱۴۵ دلار در روز گذشته رسید. این بالاترین سطح قیمتی از اواسط ماه مه(اردیبهشت) بود.

با این حال، به گفته CoinGecko، شیب(SHIB) هنوز تا سقف بالاتری که در اوایل امسال در قیمت ۰.۰۰۰۰۳۷۹۱ دلار رسیده بود، فاصله زیادی دارد.

Shiba Inu SHIB Skyrockets 100 300x134 - شیبا اینو، در روزهای پس از خرید نهنگ بزرگ، 100٪ افزایش می یابد

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6099

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.