۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 16:52

تیم Idexo، از فروش توکن ۳.۳۵ میلیون دلار قبل از راه اندازی، جمع آوری کرد

03:00۰

مجموعه فناوری Idexo، که به قدرت بخشیدن به کارآفرینان خلاق در ساخت برنامه های نوآورانه صنعت مشهور است، با خوشحالی اعلام کرد که قبل از راه اندازی ۳.۳۵ میلیون دلار از طریق فروش توکن، جمع آوری کرده است.

به طور دقیق، Idexo دو رویداد مهم فروش توکن را یکی پس از دیگری برگزار کرد. مورد اول یک عرضه اولیه غیر متمرکز IDO است که برای فروش توکن بومی  انجام شده است. این رویداد نزدیک به ۸۰۰,۰۰۰ دلار سرمایه به همراه داشت. دومین رویداد، راه اندازی مخفیانه رویداد تولید توکن(TGE) بود.

موفقیت فوق العاده هر دو رویداد پی در پی، علاقمندی زیاد به Idexo و خدمات آن را ثابت کرد. با استفاده از این API، کاربران می توانند NFT ها و ویژگی های بازار NFT را در برنامه ها و بازی های خود ادغام کنند. این امر به سادگی با وجود چند خط کد، امکان پذیر است.

توکن بومی آن، IDO، مکانیزمی را ایجاد می کند که تیم اصلی را همراه با توسعه جامعه، تشویق می کند. حداکثر عرضه این توکن ۱۰۰ میلیون است. میزان عرضه اولیه ۵.۵ میلیون واحد است. به علاوه، سرمایه اولیه گردش مالی بازار این توکن ۲.۲ میلیون دلار است.

پس از TGE بزرگ، IDO شاهد انتشار ماهانه ۱.۸ تا ۳.۵ درصد است. تقریباً ۶۰ میلیون توکن تا ژوئیه ۲۰۲۳(تیر۱۴۰۲) عرضه می شود. علاوه بر این، قراردادهای واگذاری، برای فروش خصوصی آغاز خواهد شد.

بسیار هیجان انگیز است که اعضای جامعه به زودی به عنوان توکن پاداش از General Staking Pool با  USDT لذت خواهند برد. این برنامه از ۱۵ اکتبر(۲۳مهر) به بعد در دسترس خواهد بود. در واقع، هولدر های استیک کننده IDO، استیبل کوین USDT به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد.

منبع
Coinquora.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6175

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.