۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 00:58

Paysafe رمزارز سولانا را لیست کرد

01:59۰

دو سرویس اصلی پرداخت دیجیتال برای مشتریان خرده فروشی، جزئیات یک افزودنی مهم به مجموعه دارایی های خود را به اشتراک گذاشتند. علاقه مندان به سولانا (Solana)، قاتل اتریوم، در حال حاضر یک گزینه دیگر برای خرید رمزهای مورد علاقه خود با پول نقد دارند.

Skrill و NETELLER سولانا را لیست کردند

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی، Skrill و NETELLER، دو سرویس پرداخت دیجیتالی که توسط انگلستان و شرکت فینتک Paysafe در فهرست بورس NYSE ثبت شده است، راه اندازی شده اند، SOL را به عنوان دارایی اصلی بلاکچین سولانا به لیست دارایی های خود اضافه کرده است.

سیستم خرید رمزارز به فیات Skrill و NETELLER اکنون به همه مشتریان ثبت شده خود اجازه می دهد تا توکن های SOL را با ارزهای فیات خریداری کنند.

بنابراین، بهترین رمزارز امسال در بین همه آلتکوین های بزرگ، شاهد ورود قابل توجه نقدینگی تازه خواهد بود.

جوردن استویف (Jordan Stoev)، رئیس بخش رمزارزی Skrill و NETELLER در Paysafe، مجذوب چشم اندازهای بلاک چین سولانا و دارایی اصلی آن از نظر فناوری و پذیرش است:

سولانا یک افزودنی بسیار هیجان انگیز برای ارائه رمزنگاری رو به رشد ما برای Skrill و NETELLER است. سولانا نه تنها از نظر ارزش بلکه از نظر توسعه دهندگان و انواع پروژه هایی که بر اساس آن ساخته می شوند با سرعت زیادی در حال رشد است. با عملکرد بالا و پشتیبانی از اکوسیستم، ما معتقدیم که بسیاری از کاربران ما از فرصت خرید و فروش این ارز هیجان زده خواهند شد.

تغییر مسیر اصلی خدمات تبدیل رمزارز به فیات

با انتشار این نسخه، سولانا برای خرید و فروش با یک کلیک در کنار بیت کوین، اتریوم، چین لینک و یونی سواپ و ۳۷ ارز رمزنگاری دیگر موجود در محصولات Paysaf در دسترس قرار می گیرد.

در ماه ژوئن (خرداد)، این شرکت مبلغ هنگفت ۳۱۴ میلیون دلار را در آخرین دور تامین مالی خود، به رهبری Andreessen Horowitz با نماد VC، تأمین کرده بود.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6182

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.