۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 21:33

اندرو یانگ پس از راه اندازی حزب جدید خود، از بیت کوین حمایت می کند

04:00۰

اندرو یانگ(Andrew Yang)، عضو سابق حزب دموکرات، به تازگی سازمان سیاسی جدید خود را با نام حزب پیشرو فاش کرد. مدت کوتاهی پس از آن، او همچنین حمایت از صنعت گسترده تر ارزهای رمزنگاری شده را تأیید کرد.

اندرو یانگ عاشق رمزارز است

یانگ از حزب جدید خود، دیروز در یک توییت رونمایی کرد، جایی که در یک مونولوگ ویدئویی توضیح می دهد که این مهمانی در مورد چیست.

چند ساعت بعد، کارآفرین محبوب و حداکثرگرای بیت کوین، جف بوث(Jeff Booth )، به بیانیه یانگ پاسخ داد. وی یک پرونده کوتاه برای مبارزه با دستکاری پولی ارائه کرد و پس از آن سؤالی مبنی بر این که آیا یانگ با کمپین خود بیت کوین و بازار آزاد را پیش می برد ارائه کرد.

یانگ در عرض چند دقیقه به Booth پاسخ داد و ادعا کرد که طرفدار ارزهای رمزنگاری شده و همچنین کارهای Booth است.

عموماً طرفدار بزرگ بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده هستم و می خواهم اجازه دهم قیمت فیات آنطور که باید کاهش یابد زیرا همه چیز با این روش، به جای مدل تورم، کارآمدتر می شود. من چیزهای زیادی از تو آموختم، جف. 

او سپس ارز دیجیتال را به یکی از وعده های انتخاباتی خود وصل کرد.

او می پرسد :چه کسی می گوید UBI باید در فیات باشد؟، این نشان می دهد که او ممکن است مایل به انتقال دولت با استفاده از رمزارز باشد.

بیت کوین در مقابل رمزارز: یانگ تفاوت را می داند

در حالی که جامعه رمزارز عموماً مشتاق سخنان یانگ است، برخی از وی خواسته اند که تنها بر بیت کوین تمرکز کند. دنیس پارکر(Dennis Parker)، دیگر حداکثر گرای نیمه محبوب بیت کوین، به یانگ گفت که سایر ارزهای رمزنگاری شده یک کازینو بزرگ بدون اصول اساسی هستند.

یانگ به سرعت پاسخ داد و تأکید کرد که بیت کوین “در توانایی خود برای ارائه یک بنیاد غیرقابل دستکاری قوی” منحصر به فرد است.

این نشان می دهد که یانگ در حال حاضر فضای رمزارزها را به خوبی درک می کند.

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6238

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.