۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:03

تحلیل اتریوم ۱۴۰۰/۰۷/۱۶

03:00۰

اتریوم که در منطقه ای مثبت بالاتر از منطقه مقاومت ۳۵۰۰ دلاری باقی مانده بود، توانست از سطح ۳۶۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ عبور کند. این حرکت حتی بالاتر از سطح ۳۶۰۰ دلار ادامه یافت و قبل از آغاز روند اصلاح نزولی، بالاترین سطح قیمت در تراز ۳۶۵۲ دلار شکل گرفت. پس از آن، قیمت زیر سطح ۳۶۰۰ دلار شکسته شد و حتی به زیر سطح فیبوناچی اصلاحی ۲۳.۶٪ حرکت صعودی کف نوسان ۳۳۴۳ دلار به سقف قیمت ۳۶۵۲ دلار رسید.

در نمودار ساعتی جفت ارز ETH/USD زیر یک مثلث جمع شونده با حمایتی نزدیک به ۳۵۸۰ دلار نیز شکست قیمت دیده شد. قیمت در حال حاضر نزدیک به سطح ۳۵۵۰ دلار در حال تحکیم است. اولین مقاومت در روند صعود این ارز نزدیک به سطح ۳۵۸۰ دلار است. اولین مقاومت اصلی نیز نزدیک به سطح ۳۶۰۰ دلار واقع است.

نمودار اتر 4 - تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه 16 مهر

مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳۶۵۰ دلار می باشد و در صورت عبور از این سطح، احتمال افزایش شتاب حرکت وجود خواهد داشت. در این حالت، ممکن است قیمت تا سطح ۳۷۰۰ دلار افزایش یابد. مقاومت اصلی بعدی می تواند در تراز ۳۸۰۰ دلار قرار بگیرد. هرگونه افزایش بیشتر می تواند قیمت را به سطح ۳۸۸۰ دلار برساند.

اگر اتریوم نتواند بالاتر از سطوح مقاومت ۳۶۰۰ و ۳۶۵۰ دلار حرکت خود را ادامه دهد، روند نزولی ادامه میابد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳۵۵۰ دلار خواهد بود.

اولین حمایت کلیدی در حال حاضر در نزدیکی سطح ۳۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ شکل می گیرد که به سطح اصلاحی فیبوناچی ۵۰% حرکت صعودی ۳۳۴۳ دلار به ۳۶۵۲ دلار نزدیک است. هرگونه کاهش بیشتر می تواند قیمت اتر را به سمت منطقه حمایتی ۳۴۵۰ دلار سوق دهد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز ETH/USD به آهستگی در منطقه نزولی حرکت می کند.

RSI ساعتی برای جفت ارز ETH/USD اکنون زیر سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۳۵۰۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳۶۵۰ دلار

منبع
newsbtc
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6254

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.