۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 00:30

معرفی جاوید خطاک به عنوان مدیر کل پروتکل ADALend

02:00۰

پلتفرم ADALend، یک پروتکل مالی چند منظوره غیر متمرکز در کاردانو (Cardano)، بزرگترین پلتفرم اثبات سهام(proof-of-stake) است. پیشرفت تجاری آن توسط مدیر کل، جاوید خطاک(Javed Khattak) تنظیم می شود.

جاوید خطاک، استراتژی ADALend را توسعه داده و اجرا می کند

طبق اعلامیه رسمی تیم ADALend، استراتژی تجاری و توسعه این شرکت، توسط جاوید خطاک تنظیم می شود. آقای خطاک به عنوان مدیر کل (General Manager) به ADALend پیوست.

جاوید خطاک، یک مجری واجد شرایط (FIA) و افسر برجسته توسعه کسب و کار در کلاس C میباشد. در سال ۲۰۱۸ (۱۳۹۷)، خطاک از طرف مجله Wealth & Finance به عنوان مدیر ارشد مالی سال انتخاب شد. همچنین، در بحبوحه رضایت و موفقیت ارزهای رمزنگاری شده در سال ۲۰۱۷ (۱۳۹۶)، آقای خطاک در بین ۲۰ نفر از تأثیرگذارترین افراد در بخش عرضه اولیه کوین (ICO) معرفی شد.

خطاک دارای سابقه اثبات شده در مورد محصولات، به عنوان مسئول مشاوره (دولتها، بانکهای مرکزی، استارتاپها و مارکهای جهانی خانگی) بوده است. ارزش برخی از مشتریان وی بالغ بر ۱۰۰ میلیارد پوند بود. گروه بزرگ مالی HSBC نیز از مهمترین مشتریان وی میباشد.

جاوید خطاک از تجربه بی بدیل خود برای طراحی ابتکارات محصولات ADALend مبتنی بر کاردانو در امور مالی غیر متمرکز(DeFi)  استفاده می کند.

آوردن تجربه DeFi به کاردانو (ADA)

علیرغم اینکه کاردانو (ADA)، عملکرد قراردادهای هوشمند را فقط یک ماه پیش فعال کرده است، بسیاری از پروژه های اولیه، علاقمند به توسعه مکانیسم های آن هستند.

پروتکل ADALend، مبلغ ۵۴۰,۰۰۰ دلار در فروش توکن خصوصی به دست آورد. ۱.۸ میلیون دارایی ADAL به مشتریان اولیه فروخته شد.

طبق بیانیه تیم ADALend، فروش خصوصی با اشتراک ۵ برابر بیش از حد، به پایان رسید. این معیار، نشان دهنده علاقه به DeFi ساخته شده توسط کاردانو در بین سرمایه گذاران خرده فروشی و شرکتی میباشد.

پیشرفت فناوری ADALend توسط توسعه دهندگان درجه یک فین تک(fintech) از جمله فیلیپ دی(Philippe Dee) و سارا وات سانیت (Sarawut Sanit) هدایت می شود. تجربه قبلی آنها مربوط به ارزهای رمزنگاری شده اصلی مانند بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) ، کاردانو (ADA) ، پولکادات (DOT) ، سولانا (SOL) و کاسمس (ATOM) بوده است.

از ۱۳ سپتامبر ۲۰۲۱ (۲۲ شهریور)، بلاک چین کاردانو (ADA) از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند. به همین دلیل، برای dApps و DeFis مناسب است.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6280

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.