۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 23:14

راه اندازی استخراج بیت کوین و اتریوم در هنگ کنگ، توسط Power Crypto Holdings

02:00۰

یکی از زیرمجموعه های ارائه دهنده نرم افزار بلاک چین پاور بریج تکنولوژیز (Powerbridge Technologies)، به نام Powercrypto Holdings ، از راه اندازی یک طرح استخراج پایدار ارزهای رمزنگاری شده برای بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) در هنگ کنگ خبر داده است.

این شرکت قصد دارد در مجموع ۲۶۰۰ تجهیزات استخراج درجه یک، شامل ۶۰۰ دستگاه استخراج BTC که با سرعت هش ۶۰ پتاهش بر ثانیه (PH/s) کار می کنند و همچنین ۲۰۰۰ دستگاه استخراج ETH که دارای قدرت هش ۱۰۰۰ گیگاهش بر ثانیه (GH/s) هستند، مستقر کند.

بر اساس این اعلامیه، هدف نهایی Powercrypto با افتتاح این پروژه، افزایش سطح هش BTC و ETH در بازارهای آمریکای شمالی و آسیا است.

داده های تحلیلی نشان داد که نرخ هش فعلی بیت کوین، که بر اساس ترا-هش در ثانیه اندازه گیری می شود، به طور میانگین هفت روز ۱۵۰.۲۹ میلیون می باشد. این رقم، به طور قابل ملاحظه ای بالاتر از کمترین میزان دو سال گذشته، یعنی ۸۴.۸ در طول ژوئن(خرداد) سال جاری میباشد.

استوارت لور(Stewart Lor)، رئیس شرکت Powerbridge Technologies ، انتظارات شرکت خود را از آینده این طرح، از نظر مالی و زیست محیطی به اشتراک گذاشت.

ما از راه اندازی و موقعیت خود به عنوان یک حضور جهانی در کسب و کار استخراج ارزهای دیجیتال بسیار هیجان زده هستیم. ما انتظار داریم ناوگانهای ما با عملکرد بالا و سازگار با محیط زیست، درآمد ما را به میزان قابل توجهی تسریع کنند.

روز دوشنبه، مقامات پولی هنگ کنگ یا HKMA، وایت پیپری رسمی منتشر کردند که در آن یک تحقیق و توسعه یک ساله برای ارزیابی اعتبار یک ارز دیجیتال بانک مرکزی(CBDC)، که معمولاً به عنوان دلار دیجیتال هنگ کنگ (e- HKD) به آن اشاره شده است، پیشنهاد کردند.

این ابتکار، یک ابتکار فناوری برای پیشبرد زیرساخت های کشور مطابق با خواسته های مدرن، بخشی از چشم انداز هنگ کنگ برای Fintech 2025 (1404) بود. علیرغم تقویت شیوه های نوآورانه در این زمینه، نهادهای نظارتی کشور به فضای دارایی های دیجیتال نامطلوب نگاه کرده اند. هنگ کنگ در حال حاضر از نظر سیاسی، به عنوان یک منطقه اداری خاص چین هدایت می شود.

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6294

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.