۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:50

نگاهی کلی به وضعیت بازار رمزارزها ۱۴۰۰/۰۷/۱۷

02:54۰

توقف بیت کوین در ۵۵ هزار دلار

پیش از این بارها دیده ایم که چشم انداز بازار ارزهای رمزنگاری شده چقدر سریع می تواند تغییر کند. بیت کوین پس از بازیابی ۴۰۰۰ دلاری قیمت در روزهای پس از سقوط اواخر سپتامبر (اوایل مهر) تا ۴۱۰۰۰ دلار، ماه اکتبر (۹ مهر) را با قیمتی در حدود ۴۵۰۰۰ دلار آغاز کرد.

قیمت آن به سرعت شروع به افزایش کرد و تنها ظرف چند روز، مقاومت ۵۰۰۰۰ دلاری را شکست. گاوها با وجود چندین بار ریجکت شدن قیمت، به تلاش ادامه دادند و توانستند دیروز این دارایی را به مرز ۵۶ هزار دلار برسانند که بالاترین سطح قیمت آن از اواسط ماه مه (اواخر اردیبهشت) تاکنون بود.

در این مرحله، BTC  نتوانست روند صعودی خود را ادامه دهد و در ساعات بعدی بیش از ۲۰۰۰ دلار افت پیدا کرد. در حال حاضر، بیت کوین تقریباً ۱۰۰۰ دلار بهبود یافته و در حدود ۵۵۰۰۰ دلار ایستاده است.

کوین های جایگزین طی یک هفته گذشته در مقابل رهبر خود تا حدودی ضعیف عمل کردند و این به خوبی در افزایش دامیننس بیت کوین نمود پیدا کرده است. با این وجود، عملکرد اکثر آنها در برابر دلار قابل قبول بوده است؛ برای مثال، اتریوم با بهبود ۷۰۰ دلاری خود از ۲۹۰۰ دلار به سطح فعلی خود یعنی ۳۶۰۰ دلار رسیده است.

بازار17 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (17 مهر)

با این حال، در مقیاس ۲۴ ساعته، اکثر آنها با ضررهای جزئی آرامش خود را حفظ کرده اند. از آن جمله می توان به کاردانو، بایننس کوین، ریپل، سولانا، پولکادات، یونی سوآپ و اوالانچ اشاره کرد.

در مقابل، Terra در تایم فریم روزانه  تقریباً ۸ درصد کاهش یافته و اکنون به زیر ۴۵ دلار رسیده است.

شیبا اینو، که بدون شک ناپایدارترین رمزارز در چند هفته گذشته بوده است، روند صعودی خود را از سر گرفته است. پس از دامپ ۳۰ درصدی روز گذشته، امروز این ارز با ۳۵ درصد افزایش قیمت به حدود ۰.۰۰۰۰۳ دلار رسیده است. Celer Network دیگر برنده مهم بازار در ۲۴ ساعت گذشته بوده و با ۲۲٪ افزایش به ۰.۱۷ دلار رسیده است.

ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده هم هنوز بالای ۲.۳ تریلیون دلار باقی مانده است.

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6311

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.