۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 16:52

توقف ارائه خدمات مشتقات رمزنگاری در آفریقای جنوبی توسط بایننس

01:38۰

صرافی معروف بایننس روز جمعه اعلام کرد که ارائه خدمات مشتقات ارزهای رمزنگاری شده خود را در آفریقای جنوبی متوقف می کند. این اقدام تلاشی دیگر در راستای انطباق با قوانین و مقررات محلی صورت گرفته است و به موجب آن کلیه خدمات مشتقات مانند معاملات آتی، معاملات آپشن و مارجین در این منطقه متوقف می شوند. پیش از این نیز، بایننس توکن های اهرم دار را در این پلتفرم بسته بود.

به این ترتیب، کاربران مستقر در آفریقای جنوبی از قابلیت باز کردن حساب های جدید برای محصولات فوق محروم خواهند شد. در این گزارش آمده است که کاربران فعلی قادر نخواهند بود پوزیشن های خود را پس از ساعت ۲۳:۵۹ بعد از ظهر به وقت [UTC]  روز ۶ ژانویه ۲۰۲۲ (۱۶ دی) کاهش داده یا ببندند. پس از آن همه پوزیشن های باز توسط صرافی بسته می شود.

بسیاری از کشورهای آفریقایی مانند نیجریه امسال مواضع محکم و سرسختی در برابر ارزهای دیجیتال اتخاذ کردند. در آن زمان، این اتفاق باعث وحشت کاربران رمزنگاری شد. با این حال ، بایننس با افزودن جفت ارزهای NGN FIAT/NGN به پلت فرم همتا به همتای خود گزینه ای جایگزین ارائه کرده است.

این قابلیت به کاربران اجازه می دهد تا از طریق روش های انتقال بانکی و غیره در بایننس،  موجودی فیات NGN خود را با Naira نیجریه [NGN] خرید و فروش کنند. این امر باعث افزایش حجم P2P در نیجریه شد.

طبق داده های ارائه شده توسط Usefultulips.org، حجم معاملات همتا به همتای ترکیبی در این کشور در ابتدای ژانویه ۲۰۲۱ (دی ماه ۱۳۹۹) حدود ۶ میلیون دلار بود. این رقم در سپتامبر ۲۰۲۱ (شهریور ۱۴۰۰) به ۹.۳۲ میلیون دلار رسیده است.

منبع
ambcrypto
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6323

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.