۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:42

صرافی کره ای Upbit برداشتها را برای کاربران تایید نشده محدود می کند

02:09۰

صرافی رمزارز کره جنوبی، Upbit قصد دارد خدمات را برای کاربران تایید نشده محدود کند تا تلاشها برای مطابقت با قوانین جدید کریپتو را افزایش دهد.این صرافی رمزنگاری فاش کرد که محدود کردن برداشت از کاربران تایید نشده از این هفته در اقدامی انجام می شود که باعث می شود مشتریان تأیید نشده به حداکثر برداشت ۸۵۰ دلار در هر تراکنش محدود شوند.

Upbit پس از تأیید کاربر ، محدودیت ها را حذف می کند

یک هفته پس از معرفی محدودیت های برداشت ، صرافی ارزهای دیجیتال کره جنوبی گفت که محدودیت خدمات معاملاتی را فقط برای کاربران تأیید شده ، از جمله تمام واریزها و برداشت ها ، از تاریخ ۱۳ اکتبر(۲۱مهر) ادامه خواهد داد. به گفته Upbit ، این محدودیت ها برای کاربران پس از تأیید موفقیت آمیز ، که می تواند در هر زمان شروع شود حذف می شود. پس از تکمیل تأیید مشتری ، محدودیت ۱ میلیون وونی برداشته می شود. اعضایی که سفارشی کمتر از ۱ میلیون وون ارسال کنند ، می توانند در هر زمان به تأیید مشتری بپردازند.  Upbit خاطرنشان کرد:

پس از تأیید مشتری ، تراکنشهای معامله و سپرده گذاری یا برداشت از سر گرفته می شود.

صرافی کره ای حدود ۸۰ درصد بازار محلی معاملات ارزهای دیجیتال را تشکیل می دهد

سیاست جدید صرافی به این معنی است که کاربرانی که پس از ۶ اکتبر(۱۴مهر) ثبت نام می کنند ملزم هستند تا فرآیند تایید را تکمیل تا واریز یا برداشت کنند ، در حالی که کاربران برای آشنایی به بانک شریک، K Bank هدایت می شوند. صرافی ارزهای دیجیتال گفت که باید در روزهای آینده اطلاعیه های بیشتری در مورد برداشت ها مورد انتظار باشد. “مراحل برداشت از سایر بانکها بعداً از طریق اطلاع رسانی جداگانه اطلاع رسانی می شود.” این پیشرفت برای بازار ارزهای دیجیتالی کره جنوبی بسیار مهم است ، زیرا Upbit حدود ۸۰ درصد از بازار محلی معاملات رمزارزها را در اختیار دارد.

منبع
coinnounce.
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6329

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.