۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 14:01
mac

مک دونالد چین، سی و یکمین سالگرد خود را با NFT جشن می گیرد

01:09۰

در یک رویداد جالب ، مک دونالد چین با وجود روابط سنگین چین با صنعت رمزنگاری ، اولین NFT خود را منتشر کرد. فعالیت های رمزنگاری هنوز به طور دقیق و منظم در کشور چین اجرا نمی شود ، اما مک دونالد اولین توکن غیر مثلی خود (NFT) را معرفی کرد. این NFT با عنوان “مکعب روبیک بیگ مک” شناخته می شود. راه اندازی این NFT به مناسبت سی و یکمین سالگرد مک دونالد انجام میشود . به طور خاص ، این سی و یکمین سال حضور این برند تجاری در بازار اصلی چین است.

علاوه بر راه اندازی NFT، مک دونالد افتتاح رسمی دفتر مرکزی جدید خود را در ساحل غربی شانگهای چین جشن میگیرد. مدیر عامل مک دونالد چین – ژانگ جیایین ، می گوید که:

این برند “جوان و شیک” است. این یکی از مواردی است که به تکنولوژی روز و همچنین روند مد توجه می کند.

Jiayin موافقت خود را با قرار دادن نام مک دونالد به عنوان اولین رستوران NFT را اعلام کرده است. او همچنین از ساختمان مرکزی جدید نیز دیدن کرد و با تحسین سازندگان و معماران می گوید که:

این یک پیشرفت جدید برای آزادی بیشتر در چین است.

او می افزاید:

در این لحظه خاص ، ما از فرم NFT استفاده می کنیم تا نوآوری ، دیجیتالی سازی و هنرهای مدرن مک دونالد را با کارکنان و مصرف کنندگان به اشتراک بگذاریم.

صحبت از این است که “مکعب روبیک بیگ مک” یک نشانه سه بعدی است. در واقع ، از زیرساخت ها و طراحی ساختمان مرکزی جدید با عنوان “روح مک دونالد” الهام گرفته شده است. این بدان معناست که مکعب دارای رنگ زرد ، قرمز و نارنجی است. علاوه بر این ، مک دونالد چین اعلام کرد که ۱۸۸ عدد از این توکن های مکعبی را بین مصرف کنندگان و کارکنان خود توزیع خواهد کرد. واقعاً تصور جذابی از نام این برند تجاری است. با این حال ، این اولین رستوران F&B نیست که NFT مخصوص خود را راه اندازی می کند.

همین چند هفته پیش ، Burger King قرارداد تبلیغات NFT خود را بصورت عمومی اعلام کرد. این برند با Sweet همکاری میکند تا با تبلیغات بازسازی شده، بصورت NFT را منتشر کند. این تبلیغات “Burger King Keep is Real Meal” نام دارد. به همین ترتیب ، Taco Bell نیز اخیراً اولین حضور خود در NFT را اعلام کرد.

منبع
coinquora.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6342

707 نوشته
ارز نیوز ، نگاهی متفاوت به دنیای ارزهای دیجیتال

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.