۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 21:41
bazl

هفته بلاکچین خلیج با رویداد NFT BAZL در دبی با حراج های اختصاصی NFT آغاز می شود

03:008۰

توکن های غیرقابل تغییر (NFT)، به سرعت از یک ایده جدید به یک صنعت میلیارد دلاری تبدیل شده اند. در ماه مارس (اسفند۱۳۹۹)، هنرمند دیجیتال، بیپل (Beeple) NFT را به قیمت ۶۹ میلیون دلار فروخت. افراد مشهوری مانند Jay-Z ،Justin Sun و Stephen Curry اخیراً اعداد شش رقمی را برای کلکسیون دیجیتال کمیاب خرج کرده اند. برندهای معتبر از Visa و SpaceX تا DC Comics نیز وارد فضای NFT شده اند و فناوری NFT با فناوری بلاکچین به سرعت چشم انداز هنر را متحول می کند.

اینجاست که NFT BAZL وارد می شود. NFT BAZL شکاف بین NFT ها و دنیای هنر سنتی را پر می کند و هنرمندان، علاقه مندان، سرمایه گذاران و مجموعه داران را در نمایشگاه های واقعی گرد هم می آورد. اولین رویداد NFT BAZL که اوایل امسال در خانه Temple House در میامی برگزار شد، تجسم این نمایشگاه ها را دوباره تصور کرد و نمایی از پتانسیل چنین رویدادهایی برای تکان دادن دنیای هنر در سال های آینده ارائه داد.

مهمانان در رویداد میامی این فرصت را داشتند که از رمزارز یا پول نقد برای خرید قطعات هنری دیجیتال منحصر به فرد استفاده کنند، از جمله NFT های منحصر به فرد ارائه شده توسط اسطوره بوکس، فلوید می ودر (Floyd Mayweather).

با شروع در ۱۱ و ۱۲ اکتبر (۱۹و۲۰مهر) در JW Marriott Marquis در دبی، مهمانان و شرکای محلی با طیف گسترده ای از آثار هنری نفیس که از هنرهای فیزیکی، جواهرات، اتومبیل ها و حتی یادگاری های ورزشی که دیجیتال سازی شده اند، پذیرایی می شوند. مایکل گورد (Michael Gord)، هم بنیانگذار و مدیرعامل گروه GDA ، گفت که این همپوشانی های هم افزا، به عبور از مرزهای آنچه در دنیای هنر امکان پذیر است، کمک می کند.

علاوه بر انحصاری های دیجیتالی و فیزیکی، NFT BAZL دبی یک نقاشی دیواری در مرکز نوآوری DIFC با عنوان “Future NFT Dubai” و همچنین تلویزیون های بهینه شده با NFT و فناوری هوشمند NFC که پتانسیل ترکیب هنر و هنرمندان با فناوری را نشان می دهد، ارائه می دهد و یک اکوسیستم هدفمند در حالی که مهمانان را با یک تجربه هنری که یکبار در طول زندگی اتفاق می افتد، آشنا می کند.

رویداد NFT BAZL در ۱۱ اکتبر با پذیرایی اختصاصی VIP و قطعه های منحصر به فرد NFT و برای اولین بار در دبی آغاز می شود. 

منبع
coinquora.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6351

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.