۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 21:51

نگاهی کلی به وضعیت بازار رمزارزها ۱۴۰۰/۰۷/۱۸

03:00۰

بیت کوین ۵۶ هزار دلاری

قیمت ارز دیجیتال اول بازار، روز ۵ اکتبر (۱۳ مهر) تا بالای ۵۰ هزار دلار رشد کرد و از آن زمان به بعد، به عقب بازنگشته است. برعکس، این حرکت با تلاش های متعاقب آن دنبال شد که درنهایت منجر به لمس تراز ۵۶ هزار دلار برای اولین بار طی پنج ماه اخیر شد.

با این حال، شکست سطح بالاتر قیمت، بسیار چالش برانگیزتر از حد انتظار بود زیرا خرس ها این حرکت را دنبال کرده و توانستند BTC را به پایین بکشند. در نتیجه، قیمت بیت کوین چند هزار دلار کاهش یافت و به زیر ۵۴۰۰۰ دلار رسید.

اوضاع در ۲۴ ساعت گذشته بار دیگر تغییر کرد و به جای کاهش بیشتر، BTC بار دیگر ارزش از دست رفته خود را بازیافت و همین چند ساعت پیش به ۵۶۰۰۰ دلار رسید.

اما درست همانند دفعه قبل، نتوانست به حرکت صعودی خود ادامه دهد و چند صد دلار عقب نشینی نمود. با این وجود، هنوز با بیش از ۱.۵ درصد افزایش در تایم فریم روزانه، به تراز ۵۶ هزار دلار نزدیک است.

ارزش بازار بیت کوین ۱.۰۵۰ تریلیون دلار است و دامیننس آن به ۴۵ درصد رسیده است.

دستاوردهای چشمگیر XRP و DOT

همانطور که پیش از این گفتیم، اکثر کوین های جایگزین طی چند روز گذشته در برابر رهبر خود متوقف شده اند. آنها نسبت به دلار نیز وضعیت نسبتاً آرامی داشته اند. به عنوان مثال، اتریوم نتوانست بالاتر از تراز ۳۶۰۰ دلار باقی بماند و افت جزئی آن در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت آن را به زیر این مارک کشانده است.

بازار18 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (18 مهر)

کاردانو و دوج کوین دستاوردهای ناچیزی داشته اند، در حالی که بایننس کوین، سولانا، ترا و اوالانچ اندکی در منطقه قرمز فرو رفته اند.

در مقابل، ریپل و پولکادات از دیروز دستاوردهای چشمگیری داشته اند. XRP با ۱۰ درصد افزایش به ۱.۱۸ دلار رسیده است ، در حالی کهDOT ​​ حدود ۸درصد افزایش یافته و به بالای ۳۵ دلار رسیده است.

مهمترین افزایش قیمت از روز گذشته تاکنون به Stacks تعلق دارد. افزایش ۳۸ درصدی، قیمت STX را به بالای ۲ دلار رسانده است. Klaytn (11%), Qtum (10%) و IOTA (7%) نیز در رتبه های بعد قرار دارند.

ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده نیز از دیروز اندکی افزایش یافته و در حال حاضر ۲.۳۳۰ تریلیون دلار است.

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6376

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.