۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:28

تحلیل شیبا اینو (SHIB) ۱۴۰۰/۰۷/۱۸

02:07۰

شیبا اینو (SHIB) پس از روند صعودی خود در هفته جاری ، فعلا روند خود را حفظ کرده است. اگرچه قیمت SHIB کمی اغراق آمیزپیش رفته است و در حال حاضر ، ورود به آن تقریباً غیرممکن به نظر می رسد ، اما هنوز برای خریدارانی از بازار عقب مانده اند ، چند سطح ورود جذاب را ارائه می شود. یکی از این سطوح را می توان در حدود ۰.۰۰۰۰۲۳۹۱ دلار تعیین کرد. اگرچه در نمودار هفتگی مشخص نیست ،اما بنا به نمودار روزانه، این سطح می تواند منجر به رسیدن قمیت به سقف های میانی شود. با توجه به تبدیل آن از مقاومت به حمایت ، انتظار داشته باشید گاوها از این فرصت استفاده کنند و در پوزیشن های لانگ بمانند.

با توجه به اینکه وضیعت کلی بازار ارز های دیجیتال تعیین کننده است، انتظار می رود که افزایش قیمت بیت کوین به سطح قیمت ۶۰,۰۰۰ دلاری منجر به رشد قیمت SHIB به ۰.۰۰۰۰۴۰۰۰ دلار شود. چنین حرکتی هر دو رمزارز را به سقف های قیمتی مهمی میرساند. این روند صعودی می تواند قیمت را به سطوح بالاتری نیز افزایش دهد زیرا طی آن ، توجه خریداران بسیاری به آن جلب خواهد شد.

SHIBUSD 2021 10 09 00 00 12 637693325639097659 300x149 - تحلیل تکنیکال شیبا اینو (SHIB)؛ یک شنبه 18 مهر
نمودار هفتگی جفت ارز SHIB/USD

در صورتی که گاوها هم اکنون قصد ورود به بازار نداشته باشند و به دنبال ورود در سطوح پایین تری باشند، پرایس اکشن SHIB به ۰.۰۰۰۰۲۰۰۰ دلار اصلاح خواهد شد.
سپس ،باید به وضیعت بیت کوین را زیر نظر داشته باشیم ، اگر احساسات فعلی در بیت کوین تغییر کند ، به طور مستفیم احساسات شیبا اینو را منفی خواهد شد. در این صورت ، ممکن است شیبا اینو تمام سود حاصل یافت خود را از دست دهد و به ۰.۰۰۰۰۱۲۴۰ دلار غقب نشینی کند.

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6382

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.