۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:41

شکوفایی پذیرش بیت کوین، از صنعت مد تا امور خیریه

02:05۰

جدیدترین موارد پذیرش ارزهای رمزنگاری شده از طرف برند مد و فشن PacSun و همچنین موسسه خیریه ای به نام بنیاد بیمارستان کودکان نیکلاس(Nicklaus Children’s Hospital Foundation) میباشد.

PacSun نیز موج رمزنگاری را گرفت

PacSun، یکی دیگر از شرکت هایی است که تسویه دارایی های دیجیتالی را فعال کرده است. این نام تجاری بزرگ در زمینه مد و خرده فروشی، با استفاده از ارائه دهنده پیشرو پرداخت بلاک چین، بیت پی (BitPay)، بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده را اضافه کرد که شامل اتریوم (ETH) ، بیت کوین کش(BCH) ، رپد بیت کوین (WBTC) ، لایت کوین (LTC) ، دوج کوین (DOGE) و ۵ استیبل کوین با ارزش USD (GUSD ، USDC ، USDP ، DAI و BUSD) میباشد. بریان اولسون(Brieane Olson)، رئیس PacSun  اظهار داشت:

پبا افزایش دو برابری فروش دیجیتال از سال گذشته، ما اهمیت تداوم ایجاد یک تجربه استثنایی خرید آنلاین برای مشتریان خود را درک می کنیم.

برند پوشاک خرده فروشی مستقر در کالیفرنیا، برای نوجوانان و جوانان طراحی شده است. این واقعیت که نسل های جوان بیشتر به سمت نوآوری های تکنولوژیکی و ارزهای دیجیتالی متمایل هستند، باعث می شود که این حرکت PacSun با توجه به گفته های مدیرعامل، مایکل رلیچ(Michael Relich)، بسیار چشمگیر به نظر برسد:

مخاطبان متولد ۱۹۹۰ تا ۲۰۱۰ (Gen Z)، مصرف کنندگان اصلی ما، بسیار مبتنی بر فناوری هستند و ما تلاش های زیادی را صرف رسانه های اجتماعی و تجارت الکترونیکی می کنیم تا با سبک زندگی آنها مطابقت داشته باشد و در سطح شخصی تری با آنها ارتباط برقرار کند. با مشاهده تمایل فزاینده آنها به ارزهای رمزنگاری شده، واضح بود که ما باید BitPay را به عنوان یک گزینه پرداخت دیگر تنظیم و ارائه دهیم.

کمک های مالی برای کودکان در رمزنگاری

بنیاد بیمارستان کودکان نیکلاس همچنین اعلام کرد که مردم اکنون می توانند در دارایی های دیجیتالی، کمک مالی کنند.

این موسسه خیریه غیر انتفاعی که بر ارائه مراقبت های بهداشتی بهتر برای کودکان متمرکز است، ارزهای رمزپایه زیر را برای کمک مالی می پذیرد: بیت کوین ، اتریوم ، بیت کوین کش، دوج کوین ، لایت کوین، توکن بیسیک اتنشن(BAT)، امپ(Amp)، چین لینک(Link)، دای(Dai)، گراف (The Graph)، جمینی دلار (Gemini Dollar )، استور (Stor) ، اوما (UMA) ، زی کش (Zcash) و موارد دیگر.

از آنجا که سرویس درآمد داخلی (IRS)، اهداء ارزهای رمزنگاری شده را به عنوان دارایی طبقه بندی می کند، به این معنی که آنها مشمول مالیات بر عایدی سرمایه نمی شوند. این بنیاد به مردم این امکان را داد که از ماموریت خود در مورد مالیات حمایت کنند. میشل باگز(Michelle Boggs)، رئیس بنیاد کودکان نیکلاس اظهار داشت:

ما بسیار هیجان زده هستیم که پذیرش ارزهای رمزنگاری شده را به عنوان یک روش اهدایی آغاز کنیم تا به نفع کودکان و خانواده هایی باشد که هر روز به آنها خدمت می کنیم. امیدواریم با افزودن این روش اهداء، به افراد نیکوکار بیشتری دست پیدا کنیم که می خواهند از کار نجات بخش بیمارستان ما حمایت کنند و این کار را در یک معامله سریع ، آسان و ایمن انجام دهند.

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6387

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.