۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 16:49

تگ های شبکه بیت کوین برای حجم تسویه روزانه رکورد بالایی دارند

03:00۰

ارزش شبکه بیت کوین اخیراً در حال افزایش است و هفته گذشته به بالاترین سطح روزانه خود رسید.
ارزش تسویه روزانه بیت کوین در ۶ اکتبر(۱۴ مهر) به بالاترین حد خود رسید و معاملات ۳۱ میلیارد دلاری با استفاده از شبکه بیت کوین به صورت زنجیره ای انجام شد.
این رکورد بالا نشان دهنده افزایش حجم تسویه روزانه شبکه از حدود ۴۰ برابر از آغاز سال ۲۰۲۰(زمستان ۱۳۹۸) است.

12121212 2 270x300 - تگ های شبکه بیت کوین برای حجم تسویه روزانه رکورد بالایی دارند

بر اساس داده های Coin Metrics ، حجم تسویه روزانه از آن زمان به شدت کاهش یافته است و شبکه بیت کوین معاملات ۱۱.۶ میلیارد دلاری را در ۱۰ اکتبر(۱۸ مهر) تسویه کرده است.
ویلی وو(Willy Woo) ، تحلیلگر داده های درون زنجیره ای ، افزایش فعالیت و ارزش تسویه حساب در آخر هفته را اعلام کرد و در توییتی اعلام کرد که حجم پول در حال حرکت بر روی بلاکچین بیت کوین در حال حاضر از شبکه های اصلی پرداخت مرکزی ویزا و مسترکارت در ایالات متحده کمتر است.

[شبکه بیت کوین] در حال حاضر ۱۹۰ هزار در ثانیه انجام می دهد. این را با ۱۳۰ هزار دلار در ثانیه توسط ویزا برای مشتریان آمریکایی و ۵۵ هزار دلار بر ثانیه برای مسترکارت مقایسه کنید.

به گفته Bitinfocharts ، میانگین ارزش تراکنش انجام شده در شبکه بیت کوین نیز طی سه ماه گذشته به طور پیوسته در حال افزایش بوده و به ۷۳۲،۰۰۰ دلار رسیده است که از ابتدای ماه جولای(تیر) ۲۷۳ درصد افزایش داشته است.
رسانه چینی Wu Blockchain همچنین شاهد افزایش تعداد معاملات به ارزش بیش از ۱۰ میلیون دلار بوده است.
طبق گزارش Coin Metrics ، ارزش روزانه انتقال اتریوم ۵.۳ میلیارد دلار است. اتریوم در اوایل ماه سپتامبر(اواسط شهریور) به طور مختصر حجم تسویه روزانه بیت کوین را تغییر داده بود اما بیت کوین طی چند هفته ،پیشرو شد.

132132132 275x300 - تگ های شبکه بیت کوین برای حجم تسویه روزانه رکورد بالایی دارند

 

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6389

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.