۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:18
mine

MyMetaverse در حال ادغام سرورهای Minecraft و GTA خود در Efinity و Polkadot است!

03:00۰

MyMetaverse ، یک شبکه بازی تقویت شده با NFT می باشد که سرورهای Minecraft و GTA 5 خود را اجرا می کند، قصد دارد تمام بازی های فعلی و آینده را در شبکه خود با پلتفورم Efinity در Polkadot ادغام کند. این حرکت پس از آن صورت می گیرد که تیم توسعه Efinity تأیید کرد که آزمایشات داخلی آنها به آنها امکان می دهد ۱۲۰ میلیون NFT را در بلوک ۶ ثانیه ای ضرب کنند.

تیم MyMetaverse توضیح داد که بازیکنان را قادر می سازد تا از NFT های Efinity خود در Minecraft ، GTA 5 و سایر بازی ها استفاده کنند. این تیم اعلام کرده است که هدف آنها تبدیل شدن به نسخه واقعی دنیای مجازی Ready Player One به نام Oasis ، با مشارکت با استودیوهای بازی اصلی و ارائه راهی آسان برای پذیرش NFT های Efinity است. شما می توانید بیست میلیون NFT در ثانیه در بلاکچین لایه Efinity ضرب کنید. هیچ راه حل لایه دیگری یا لایه دو با این نوع مقیاس پذیری NFT در نقشه راه یا افق آن وجود ندارد. در همین حال، Efinity در حال حاضر در حالت بسته آلفا قرار دارد و این اعداد را ارسال می کند.

Simon Kertonegoro، مدیر عامل MyMetaverse می گوید:

وقتی Efinity فعال می شود ، حجم NFT به صورت هوشمند روی آن جریان می یابد. صادقانه فکر می کنم این سریع ترین ، مقرون به صرفه ترین و دارای بیشترین ویژگی بلاکچین NFT است که می تواند وجود داشته باشد.

MyMetaverse قصد دارد آینده ای را فعال کند که بازیکنان بتوانند NFT هایی را خریداری کنند که می توانند در چندین بازی استفاده شوند. مجموعه فناوری شرکت به طور خاص طراحی شده است تا توسعه دهندگان بازی بتوانند تجربه های مداوم بین بازی ها را ایجاد کنند که در آن بازیکنان می توانند NFT های خود را هنگام حرکت از بازی به بازی دیگر با خود ببرند.

تیم MyMetaverse قبلاً قطعات زمین NFT را در سرور Meta Minecraft خود راه اندازی کرده است. بازیکنان در حال حاضر می توانند آنها را به صورت رایگان به دست آورند ، آنها را برای همیشه مالک کنند و آنها را آزادانه معامله کنند. MyMetaverse همچنین یک مرکز خالق راه اندازی می کند که به سازندگان امکان می دهد NFT های هنری را که می توانند روی دیوارها آویزان شوند و همچنین NFT های موسیقی که می توانند در رادیوها در Minecraft ، GTA و سایر بازی هایی که به شبکه MyMetaverse می آیند پخش شوند ، ضرب کنند.

 

درباره MyMetaverse

هدف MyMetaverse تبدیل شدن به نسخه واقعی دنیای مجازی Ready Player One به نام “Oasis” است. استودیوهای بازی می توانند از ابزارهای MyMetaverse برای ضبط NFT و ادغام آنها در دنیای مجازی خود استفاده کنند. سازندگان ، هنرمندان ، موسیقیدانان ، تهیه کنندگان ویدئو همچنین می توانند NFT هایی را ضبط کنند که می توانند در بازی هایی که از پلت فرم MyMetaverse استفاده می کنند ، ادغام شوند. پلتفرم ضرب و ادغام در حال حاضر در حالت بتا بسته است و تیم روی ساخت بازی های خود ، سرورهای Minecraft و سرورهای GTA تمرکز دارد و زیرساخت NFT خود را تقویت می کند. هنگامی که میکروسرویس ها ، API ها و هاب های سازنده که MyMetaverse را پشتیبانی می کنند کامل شوند ، این پلتفرم برای همه استودیوهای بازی باز خواهد بود.

منبع
egamers.io
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6432

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.