۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 16:46

پس از افزایش ۳۰ برابری کارمزد،حجم تراکنشهای روزانه Polygon پنجاه درصد کاهش می یابد

05:00۰

راه حل مقیاس پذیری اتریوم Polygon (MATIC) اخیراً شاهد فعالیت بالای شبکه بوده است. در ماه سپتامبر ، بلاک چین Polygon افزایش ۱۵۰ درصدی در آدرس های فعال روزانه را ثبت کرد. در برهه ای از زمان ، Polygon حتی از حجم معاملات روزانه اتریوم پیشی گرفت.

با این حال ، معلوم می شود که حجم معاملات روزانه Polygon با ۵۰ درصد کاهش از ۶ میلیون به ۳ میلیون رسیده است. این اتفاق بعد از آن رخ داد که Polygon اخیراً کارمزد خود را به میزان ۳۰ برابر از ۱ gwei به ۳۰ gwei افزایش داد.

Polygon MATIC Daily Active Transactions - پس از افزایش 30 برابری کارمزد،حجم تراکنشهای روزانه Polygon پنجاه درصد کاهش می یابد

اگرچه بلاک چین Polygon فعالیت آدرس قوی را ثبت کرده است ، اما این اتفاق تبعات منفی نیز دارد. اخیراً ، بلاک چین Polygon همچنین شاهد افزایش شدید تعداد تراکنشهای اسپم در این پلتفرم است. بنابراین ، بنیانگذاران Polygon مجبور شدند این تصمیم را برای افزایش کارمزد بگیرند تا مانعِ ورود برای شرکت کنندگان پلید بازار، افزایش یابد. این یک گام مهم در اطمینان از سلامت بلند مدت این پلتفرم بلاک چین بود.

Polygon کارمزد را تا ۳۰ برابر افزایش می دهد

Sandeep Nailwal ، یکی از بنیانگذاران بلاکچین Polygon ، ضمن تأیید این موضوع برای جامعه ، نوشت:

برای کاهش تعداد تراکنشهای اسپم در شبکه ، ما حداقل کارمزد را از مقدار فعلی (پیش فرض) ۱Gwei برای نودهای پایه خود به ۳۰Gwei افزایش می دهیم. این فقط یک توصیه برای افزایش قیمت کارمزد است ، اما سایر اعتبارسنجان آزاد هستند که حداقل قیمت کارمزد خود را انتخاب کنند.

به دنبال فعالیت قوی در شبکه ، رمزارز بومی پالیگان، MATIC، امسال عملکرد قدرتمندی داشته است. با این حال ، پرایس اکشن MATIC از ابتدای اکتبر ۲۰۲۱ همچنان بی هیجان و بی ثبات است. در زمان انتشار ، MATIC با کاهش ۴.۵ درصدی در قیمت ۱.۲۲ دلار با ارزش بازار ۸.۱۴ میلیارد دلار معامله می شود.

با وجود این ، قیمت MATIC همچنان با افزایش ۱۲۰ برابری نسبت به سال گذشته معامله می شود. این MATIC را به یکی از پرفروش ترین آلت کوین ها برای سال ۲۰۲۱ تبدیل می کند. دیدن عملکرد آن در سه ماهه چهارم ۲۰۲۱ جالب خواهد بود.

 

منبع
coingape
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6511

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.