۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:11
coinbase

یک میلیون نفر در لیست انتظار پلتفرم NFT صرافی کوین بیس ثبت نام کرده اند!

02:00۰

از زمان فعال شدن لیست انتظار در ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر) ، بیش از ۱ میلیون ثبت نام برای پلتفرم NFT کوین بیس (Coinbase) انجام شده است.
Coinbase لیست انتظار را از طریق یک پست وبلاگ اعلام کرد که پلتفرم NFT خود را اواخر امسال راه اندازی می کند. این پلتفرم با نام “Coinbase NFT” در ابتدا از استانداردهای توکن ERC-721 و ERC-1155 مبتنی بر اتریوم پشتیبانی می کند و در آینده قصد دارد پشتیبانی از سایر بلاکچین ها را گسترش دهد.
در زمان نگارش این مقاله ، تقریباً ۱.۱ میلیون نفر منتظر دسترسی زودهنگام به پلتفرم NFT هستند. سانچان ساکسنا (Sanchan Saxena) ، نایب رئیس محصول Coinbase در توییتی نوشت که به علت ترافیک لیست انتظار ،موقتاً سایت را خراب کرده است.

اگر پایگاه کاربران Coinbase در حال پیشرفت باشد ،حدود ۶۸ میلیون کاربر تأیید شده و ۸.۸ میلیون کاربر فعال ماهانه تا سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ (بهار ۱۴۰۰) در این صرافی فعال هستند که پلتفرم NFT می تواند به زودی رقابت جدی برای بزرگان این صنعت مانند OpenSea ایجاد کند. طبق داده های DappRadar ، اوپن سی (OpenSea) در میانگین ۳۰ روزه، ۲۶۰،۰۰۰ کاربر فعال دارد که مجموعاً ۲.۴۹ میلیون تراکنش را در ماه گذشته انجام داده اند.

پلتفرم Coinbase NFT در ابتدا برای مشتریان بالای ۱۸ سال آمریکایی در دسترس خواهد بود و در آینده در بازارهای بین المللی عرضه می شود.
روی آوردن Coinbase به بخش NFT پس از آن صورت می گیرد که صرافی های رقیب FTX و بایننس هر دو بازارهای NFT خود را راه اندازی کردند. Binance NFT در ماه ژوئن (خرداد) بازار خود را راه اندازی کرد ، این پلتفرم قصد داشت هزینه های معاملات کمتری را تأمین کند ، در حالی که FTX و FTX.US ماه گذشته سیستم عامل های NFT را با عملکرد محدود راه اندازی کردند.
Cointelegraph اوایل این هفته گزارش داد که بازار NFT صرافی FTX.US پشتیبانی خود را از بلاکچین سولانا (Solana) گسترش داده است.

منبع
cointelegraph.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6677

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.