۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 00:07

گروه ملی گرای هند خواستار مقررات سختگیرانه ای برای رمزارزها می باشد

01:56۰

، رئیس Rashtriya Swayamsevak Sangh یا RSS،یک جامعه ملی گرای هندو،از دولت هند خواسته است تا مقررات رمزارزی را به نفع بیشتر جامعه دنبال کند.
به گزارش اخبار بین المللی آسیا ، رئیس RSS این سخنان را در طول سخنرانی خود به مناسبت جشن دوسهرا (Dussehra)جشن هندو بیان کرد.
علیرغم گزارش های متعدد از ممنوعیت های در حال ظهور رمزارز ، روایت منابع دولتی این است که ذینفعان ترجیح می دهند چارچوبی برای قانونگذاری بازار ایجاد کنند.
ائتلافی از نهادهای طرفدار رمزارزی حتی توانستند حکم دیوان عالی کشور را که ممنوعیت قبلی بانک مرکزی را که مانع ارائه خدمات به صرافی های رمزارزی بود ، لغو کند.
اظهارات بهاگوات (Bhagwat) در میان گزارش هایی مبنی بر افزایش محبوبیت رمزارزها در هند با وجود فقدان چارچوب قانونی مشخص برای رمزارزها و گزارش های متعدد مبنی بر ممنوعیت احتمالی ارزهای مجازی منتشر می شود.
در ماه سپتامبر(شهریور) ، Cointelegraph گزارش داد که صرافی های رمزارزی هند در حال آماده سازی کمپین های تبلیغاتی هدفمند برای آماده شدن برای فصل جشن هستند. با این حال ، چنین محتواهایی ممکن است نیاز به رعایت سیاست های رد آگهی داشته باشد که بینندگان را در مورد خطرات ناشی از سرمایه گذاری در رمزارزها آموزش می دهد.

این محبوبیت روزافزون رمزارزها نیز به بخش سرگرمی هند رسیده است و ستارگان بالیوود مانند آمیتا باچان(Amitabh Bachchan) رمزارزهای خود را راه اندازی کرده یا از صرافی های اصلی در این کشور حمایت می کنند.
موضع گیری Bhagwat می تواند نشان دهنده نفی محافظه کارانه گسترش پذیرش رمزارز در بین بخش های لیبرال تر جامعه هند باشد.
در واقع ، رئیس RSS همچنین سیستم عامل های پخش را به دلیل عدم سانسور برخی از محتوای خود از بینندگان زیر سن قانونی ، بر عهده گرفت.
Bhagwat ادعا کرد که سوء مصرف مواد مخدر در حال افزایش است و پول های در حال گردش این بازارها برای ترویج فعالیت های ضد ملی استفاده می شود.

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6712

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.