۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:41

بیش از ۱۶۰ پروژه در ترا در اوایل سال آینده راه اندازی می شود

02:00۰

آزمایشگاه های Terraform، شرکت کره جنوبی حامی پروژه بلاک چین ترا (LUNA) ، همچنان بر پیشرفت فعالیت توسعه دهندگان در شبکه تمرکز می کند.
در همین حال ، تأثیر واقعی ارتقاء اصلی شبکه که Columbus-5 نامیده می شود ، هنوز آشکار نشده است ، زیرا راه اندازی پروتکل ارتباطات بین بلاکچین (IBC) و پشتیبانی Wormhole از ترا(Terra)در حال انجام است.

۱۶۰ پروژه دیگر در ترا
کلمبوس -۵ در اواخر سپتامبر(اوایل مهر) با موفقیت راه اندازی شد و به گفته توسعه دهندگان شبکه ، اکوسیستم Terra در آستانه توسعه انفجاری است.

دو کوان(Do Kwon) ، یکی از بنیانگذاران و نمایندگان مدیرعامل آزمایشگاه های Terraform ، با AsiaMarkets مصاحبه ای داشت.
در این مصاحبه ، کوان توضیح داد که چگونه این ارتقاء ، که راه های بی شماری را برای توسعه اکوسیستم ایجاد میکند، می تواند مورد استفاده از استیبل کوین Terra را افزایش دهد و در عین حال بر ارزش کوین آن بیفزاید.

استیبل کوین ترا ، UST ، در حال حاضر پنجمین استیبل کوین بزرگ از نظر ارزش بازار است.
کوان خاطرنشان کرد:از آنجایی که مدل های استیبل کوین تحت نظارت مقیاس خوبی ندارند و به عنوان قطب های خطر در یک مجموعه مالی غیرمتمرکز عمل می کنند ، انتظار داریم در ماه ها و سال های آینده افزایش استقبال از استیبل کوین های غیر متمرکز افزایش یابد.

 

IBC و Wormhole
ادغام پروتکل ارتباطات بین بلاکچین (IBC) ، قرار است Terra را در تعداد بیشماری dapps در اکوسیستم Cosmos (ATOM) وارد کند ، در حالی که UST را قادر می سازد تا به طور یکپارچه بین زنجیره ها قرار گیرد.
IBC زنجیره های مستقل را برای برقراری ارتباط با یکدیگر تسهیل می کند و امکان انتقال توکن ها بین Cosmos و دیگر بلاک چین های سازگار با IBC را فراهم می کند.
“به طور مشابه ، Wormhole یک پل متقابل زنجیره ای به سولانا(SOL) ، اتریوم (ETH) و بایننس اسمارت چین (BSC) است ، که باعث می شود دارایی های Terra مانند UST به طور یکپارچه توسط TVL و کاربران در بزرگترین زنجیره ها منتقل شوند.

منبع
cryptoslate
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6746

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.