۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:54

نگاهی کلی به وضعیت بازار رمزارزها ۱۴۰۰/۰۷/۲۵

02:07۰

بیت کوین همچنان بالای ۶۰ هزار دلار باقی مانده است

چهار روز پیش قیمت بیت کوین به زیر ۵۴۰۰۰ دلار سقوط کرده بود تا این که اخبار جدیدی در رابطه با تصویب طرح راه اندازی صندوق قابل معامله ( ETF) بیت کوین در ایالات متحده از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار این کشور باعث افزایشی گسترده در قیمت آن شد. به این ترتیب، قیمت BTC در ابتدا ۵۸۰۰۰ دلار را دوباره تسخیر کرد و همچنان به صعود خود ادامه داد. این ارز در سطح روانی ۶۰ هزار دلار با چندین مقاومت روبرو شد اما در نهایت توانست روزهای جمعه و شنبه قاطعانه از آن هم عبور کند.

این افزایش قیمت تا تراز ۶۳۰۰۰ دلار ادامه یافت که بالاترین قیمت آن از ماه آوریل (فروردین و اردیبهشت) بود. با روی کار آمدن خرس ها، این ارز افتی ۳۰۰۰ دلاری را تجربه کرد ولی در حال حاضر، بالاتر از این سطح آرمانی قرار گرفته است. ارزش بازار آن تا ۱.۱۵۰ تریلیون دلار کاهش یافته است و چیرگی آن بر آلتکوین ها اکنون بالای ۴۶ درصد است.

رکورد نسبی آلتکوین ها

به طور غیرمعمول، اکثر کوین های جایگزین نیز پس از دستاوردهای اخیر، آرام گرفته اند. اتریوم چند روز پس از سقوط به زیر ۳۵۰۰ دلار، تا مرز ۴۰۰۰ دلار نوسان کرد اما این تلاش ها فایده ای نداشت. در حال حاضر، قیمت اتر کمی پایین تر از ۳۹۰۰ دلار (۳۸۹۸ دلار) متوقف شده است.

اخیراً بایننس کوین در میان تاثیرگذارترین بازیکنان بازار جا داشته است، اما کاهشی ۲.۷ درصدی، از دیروز این دارایی را به ۴۶۵ دلار رسانده است. کاردانو، ریپل، پولکادات، ترا و لایت کوین نیز امروز در منطقه قرمز رنگ قرار دارند. در مقابل، سولانا و یونی سوآپ دستاوردهای جزئی داشته اند.

بازار 1 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (25 مهر)

اکثر آلتکوین های دارای ارزش بازار کم تا متوسط ​​نیز نتوانسته اند نوساناتی را تجربه کنند. فانتوم یکی از معدود استثناء های امروز است؛ FTM بیش از ۱۳ درصد افزایش یافته و به ۲.۲۵ دلار رسیده است.

در نهایت، ارزش بازار ارزهای رمزنگاری با ۴۰ میلیارد دلار کاهش از بالاترین سطح دیروز در حال حاضر زیر ۲.۵ تریلیون دلار است.

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6782

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.