۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:09

نگاهی کلی به وضعیت بازار رمزارزها ۱۴۰۰/۰۷/۲۶

02:49۰

آیا بیت کوین رکورد جدیدی را ثبت می کند؟

در روزهای آخر هفته، پس از انتشار گزارش هایی مبنی بر راه اندازی اولین ETF آتی بیت کوین در ایالات متحده، قیمت رمز ارز برتر بازار به بالاترین حد خود در ۶ ماه گذشته رسید و در حدود ۶۳۰۰۰ دلار قرار گرفت.

ساعات پایانی روز شنبه و اوایل یکشنبه قبل از اینکه خرس ها دوباره به بازی برگردند، چشم انداز این ارز آرام به نظر می رسید. ولی در عرض چند ساعت، بیت کوین چندین هزار دلار افت کرد و به زیر ۵۹۰۰۰ دلار کاهش یافت.

پس از این اصلاح اساسی، وضعیت بار دیگر تغییر کرد. قیمت بیت کوین به سرعت افزایش یافت و با رشدی در حدود ۴۰۰۰ دلار، دوباره به ۶۳۰۰۰ دلار نزدیک شد. در زمان نگارش این مطلب، بیت کوین با قیمت ۶۱۸۲۵ دلار در حال ترید شدن است. ارزش بازار آن به بیش از ۱.۱۵۰ تریلیون دلار افزایش یافته است و چیرگی آن بر آلت کوین ها ۴۷ درصد است.

بازار26 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (26 مهر)

اخیراً شاهد بوده ایم که اکثر کوین های جایگزین نتوانسته اند عملکرد مشابهی نسبت به رهبر خود داشته باشند. قیمت اتریوم در روزهای آخر هفته ۴۰۰۰ دلار افزایش یافت اما خیلی زود از این سطح برگشت و اکنون به کمی بیش از ۳۸۰۰ دلار رسیده است.

کاردانو، ریپل، سولانا، یونی سوآپ، لایت کوین و اوالانچ نیز امروز به رنگ قرمز دیده می شوند. در مقابل، بایننس کوین، پولکادات و دوج کوین دستاوردهایی جزئی در مقیاس ۲۴ ساعته کسب کرده اند.

رمزارز Stacks با افزایش ۲۲ درصدی چشمگیرترین افزایش قیمت را بیت ۱۰۰ ارز برتر داشته است. در نتیجه این تغییر، STX اکنون با قیمتی بالای ۲.۵ دلار معامله می شود. زی کش و شیبا اینو هم با جهش مشابه ۸ درصدی در رتبه های بعد قرار دارند.

ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده پس از افزایش ۳۰ میلیارد دلاری در یک روز، بار دیگر به ۲.۵ تریلیون دلار رسید.

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6854

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.