۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:00
rarible

پلتفرم Rarible ویژگی انتشار NFT بدون هزینه را معرفی می کند

01:41۰

بازار NFT های رریبل (Rarible) عملکرد جدیدی را ارائه کرده است که به کاربران قول می دهد NFTها را با هزینه صفر ایجاد کنند.
به جای روش سنتی که داده ها بلافاصله پس از ضبط در بلاک چین ذخیره می شوند ، Rarible دوشنبه اعلام کرد که تحت برنامه جدید خود ، NFT ها نه در زمان ایجاد ، بلکه در لحظه خرید منتشر می شوند. این خریدار است که هنگام خرید هزینه تراکنش را پرداخت می کند. در این حالت ، داده ها در یک سیستم ذخیره سازی غیر متمرکز به نام IPFS ذخیره می شوند.
در میان هجوم مشارکت کنندگان خرد جدید به فضای NFT در سال گذشته ، بخش بزرگی از هزینه های بالای تراکنش به طور مداوم در شبکه اتریوم مشکل ایجاد کرده است و بسیاری از سرمایه گذاران را به سمت بلاک چین های جایگزین از جمله سولانا سوق داده است.

بر اساس داده های Rarible Analytics ، متوسط ​​قیمت تراکنش فعلی Rarible برای انتشار یک توکن ERC-721 برابر ۰.۰۲۲ اتر است که معادل ۸۲.۲۶ دلار در قیمت های فعلی است. این زمان در واقع زمان مطلوبی برای انتشار در پلتفرم است ، در مقایسه با زمان های مکرر فعالیت زیاد شبکه که هزینه تراکنش تا صدها دلار افزایش می یابد.
به همین دلیل است که اجرای Rarible به عنوان یک ابتکار مثبت از سوی جامعه مورد استقبال قرار می گیرد ، هرچند که هنوز از تأثیر بالقوه آن بر بازار گسترده تر مطمئن نیستیم.
همچنین بازار پیشرو NFT اوپن سی اندکی بیش از ۲۶۳،۰۰۰ کاربر منحصر به فرد را در ۳۰ روز گذشته ثبت کرده است. داده های تجزیه و تحلیل DappRadar نشان می دهد که Rarible 10100 کاربر منحصر به فرد در یک دوره ۳۰ روزه ثبت کرده است.

منبع
cointelegraph.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=6945

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.