۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:10

ریپل با شرکت ارزی مستقر در امارات متحده عربی همکاری می کند

01:18۰

بر اساس اعلامیه روز چهارشنبه، شرکت دفتر کل توزیع شده ریپل با صرافی Al Ensari، یک شرکت انتقال پول و ارز خارجی مستقر در دبی همکاری کرده است.

در آینده از RippleNet Cloud برای ایجاد یک پل حواله ای بین امارات و مالزی استفاده خواهد شد.

پرداخت های ارسال شده از طریق صرافی Al Ensari توسط MoneyMatch، یک استارتاپ fintech در مالزی دریافت می شود.

به دلیل راه حل ابری ریپل، کارگران مالزیایی که در امارات متحده عربی اقامت دارند می توانند پرداخت های تقریباً فوری را به کشور خود ارسال کنند.

در ابتدا، صرافی Al Ensari اجازه ارسال حواله به صورت رینگیت مالزی (واحد اصلی پول مالزی) را می دهد. همچنین می خواهد دلار استرالیا و دلار برونئی را هم بعداً اضافه کند.

ناوین گوپتا (Navin Gupta) از ریپل، خاطرنشان کرد که صرافی Al Ensari یکی از قدیمی ترین صرافی ها در منطقه MENA محسوب می شود:

Al Ensari یکی از بزرگترین و قدیمی ترین صرافی های منطقه است که بر گسترش شبکه و توسعه پیشنهادات خود برای ارائه بهترین خدمات مالی به مشتریان متمرکز است. ما این مشارکت با MoneyMatch را ادامه این روند می دانیم و از همکاری با آنها برای بهبود پرداخت های فرامرزی در پل های اصلی حواله ای با RippleNet Cloud بسیار خوشحالیم.

امارات متحده عربی یکی از بازارهای پیشرو برای ریپل بوده است. در نوامبر گذشته (آبان ۹۹)، این شرکت دفتر مرکزی خود را در دبی افتتاح کرد.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7021

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.