۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:50

بلاکچین Bholdus ، ممیزی Certik را با نمره ۸۹ گذراند

02:11۰

بولدوس(Bholdus)، یک پلتفرم بلاکچین جدید، مناسب برای انواع موارد استفاده از دیفای (DeFi) و NFT، یک نقطه عطف مهم را به دست آورده است.

سرتیک(Certik)، Bholdus را ممیزی کرد

بر اساس انتشار Certik Report، یک پلتفرم بلاک چین با عملکرد بالا برای برنامه های غیر متمرکز، ممیزی امنیتی پایگاه کد خود را با موفقیت گذرانده است.

 

 

Certik، یک فروشنده درجه یک امنیت سایبری بلاک چین است. تقریباً همه محصولات تایر۱ (Tier-1)، از جمله آوه فایننس (AAVE) ، پالی گان نتورک (MATIC) ، بایننس اسمارت چین (BSC) ، ترا (LUNA) ، یرن فایننس (YFI) و چیلیز (CHZ) را ممیزی کرد.

Bholdus پس از ارزیابی امنیت قراردادهای هوشمند خود توسط Certik، امتیاز ۸۹ از ۱۰۰ را کسب کرد. چنین نمره بالایی، پس از تجزیه و تحلیل امنیتی و مجموعه ای از تست های نفوذ، توسط کارشناسان ثبت شد.

این بدان معناست که حسابرسی آسیب پذیری های بحرانی خطرهای بالقوه برای مشتریان صفر است. همچنین، زیرساخت Bholdus در برابر حملات مقاوم است. بنابراین مطابق گزارش Certik، اطلاعات شخصی و دارایی های کاربران ۱۰۰ درصد امن میباشند.

Bholdus با امتیاز ۸۹ از ۱۰۰، به ارزیابی بالایی از امنیت سیستم خود دست یافت. همچنین، ۹۸ درصد از علاقه مندان CetriK به این پروژه رای دادند و آن را به عنوان یک پلتفرم امن، برای برنامه های غیر متمرکز تشخیص دادند.

معرفی Bholdus ، یک بلاک چین اثبات سهام نامزدشده (NPoS) برای دوران دیفای

Bholdus، یک بلاک چین منحصر به فرد است که بر اساس پروتکل NPoS تعیین شده است. این بلاک چین که در ماه می ۲۰۲۱ (اردیبهشت ۱۴۰۰) معرفی شد، به عنوان یک محیط میزبانی برای بازارهای توکن غیر قابل تعویض (NFT) و پروتکل های مالی غیر متمرکز (DeFi) توجه زیادی را به خود جلب کرد.

در شبکه آزمایشی خود، Bholdus به طور یکپارچه با اتریوم (Ethereum)، اولین پلتفرم قراردادهای هوشمند، همکاری می کند. توکنومیک Bholdus، حول محور اصلی مدیریت و ابزار مفید آن، BHO، ساخته شده است.

BHO در بایننس اسمارت چین به عنوان یک توکن BEP-20 صادر شده است و اکنون برای روشهای استیکینگ در دسترس است. BHO در صرافی پنکیک سوآپ وی ۲ (CAKE)، بزرگترین پلتفرم تجاری غیرمتمرکز رمزنگاری در بایننس اسمارت چین، فهرست شده است. در حال حاضر ، BHO به صورت جفت با رپد بایننس کوین (WBNB) قابل معامله است.

مدت کوتاهی پس از اعلام نتایج ممیزی امنیتی، قیمت توکن BHO تقریباً ۲۵ درصد اضافه شد تا رکورد جدید تاریخی خود را در قیمت بیش از ۰.۰۷۴ دلار ثبت کند.

شبکه اصلی Bholdus قرار است تا پایان سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۱ (پاییز ۱۴۰۰) راه اندازی شود.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7024

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.