۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:27

دو توکن ARPA و PERP در پلتفرم اصلی کوین بیس لیست می شوند

01:46۰

کوین بیس دو آلتکوین ساخته شده بر بستر اتریوم را به لیست دارایی های رمزنگاری شده خود اضافه می کند.

پس از اینکه دو آلتکوین ARPA Chain (ARPA) و Perpetual Protocol (PERP) در پلتفرم کوین بیس-پرو در دسترس قرار گرفتند، اکنون برای ترید در پلتفرم اصلی معاملات خرد و اپلیکیشن موبایلی این شرکت نیز عرضه می شوند.

ARPA توکن بومی ARPA Chain است که در حقیقت یک شبکه محاسباتی مبتنی بر بلاک چین است که از ویژگی هایی مثل ذخیره سازی داده ها، قراردادهای هوشمندی با قابلیت حفظ حریم خصوصی و معاملات برون زنجیره ای مقیاس پذیری برخوردار است که می تواند برای مقابله با کلاهبرداری های اعتباری و ایمن سازی کیف پول ها استفاده شود. از جمله موارد استفاده دیگر آن می توان به بازاریابی دقیق، آموزش مدل هوش مصنوعی مشترک و سیستم های اصلی مدیریتی اشاره کرد.

اگرچه ARPA پس از اعلام لیست شدن در کوین بیس پرو شاهد افزایش شدید قیمت خود بود، اما از آن زمان تثبیت شده و در زمان نگارش این مطلب با قیمت ۰.۱۶ دلار دست به دست می شود. به گفته CoinGecko، این رقم ۱۳ درصد کاهش از بالاترین سطح قیمت ثبت شده هفت روز گذشته یعنی ۰.۱۸ دلار را نشان می دهد.

توکن PERP نیز متعلق به شبکه Perpetual Protocol است که یک پلتفرم غیر متمرکز برای باز کردن قراردادهای دائمی با ارزهای فیات، ارزهای رمزنگاری یا سایر کالاهای بدون نیاز به واسطه می باشد.

قراردادهای دائمی هم مانند قراردادهای آتی در دسته مشتقات جای می گیرند، با این تفاوت که هیچ تاریخ انقضایی ندارند.

به گزارش CoinGecko ، در زمان نگارش این مطلب، PERP با قیمت ۱۶.۱۳ دلار معامله می شود که ۲۰ درصد با بالاترین سطح قیمت هفت روزه خود یعنی ۱۹.۲۸ دلار فاصله دارد.

 

منبع
dailyhodl
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7052

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.