۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:17

تعداد ۲۰۰ دستگاه خودپرداز بیت کوین در والمارت نصب شده است

02:54۰

والمارت(Walmart) با شرکت Coinstar و صرافی رمزارزی CoinMe همکاری کرده است تا ۲۰۰ دستگاه خودپرداز بیت کوین را در فروشگاه های خود در سراسر ایالات متحده نصب کند.
به گفته بلومبرگ ، اگرچه به طورآزمایشی برنامه شامل ۲۰۰ کیوسک است اما راه اندازی گسترده تر، برنامه ریزی برای نصب ۸۰۰۰ دستگاه خودپرداز بیت کوین در سراسر کشور است. هنوز اطلاعات بیشتری در مورد زمانبندی ها ارائه نشده است.
با توجه به Coin ATM Radar ، در حال حاضر بیش از ۲۵۰۰۰ دستگاه خودپرداز بیت کوین در فروشگاه های مواد غذایی و ایستگاه های خدمات موجود در ایالات متحده Coinstar دارای ۴۴۰۰ کیوسک فعال شده برای خرید بیت کوین در ۳۳ ایالت است.
مدیر ارشد استراتژی و سرپرست تحقیقات BitOoda Sam Doctor به بلومبرگ گفت که اگرچه دستگاه های خودپرداز بیت کوین پیشرفت جدیدی نیستند و در بسیاری از سوپر مارکت ها یافت می شوند:
Walmart دسترسی بیت کوین را برای افراد بیشتری گسترش می دهد و به آن مشروعیت بیشتری می بخشد.

مشتریان می توانند با قرار دادن اسکناس و دریافت کوپن کاغذی با کد بازخرید از دستگاه خودپرداز بیت کوین استفاده کنند. برای بازخرید کد ، مشتریان باید یک حساب Coinme ایجاد کرده و یک بررسی سابقه را تکمیل کنند. کاربران نمی توانند بیت کوین را از حساب خود خارج کنند ، بدون اینکه برنامه ای برای ارائه این قابلیت در آینده نزدیک وجود داشته باشد.
دستگاه های خودپرداز بیت کوین دارای ۱۱٪ هزینه اضافی هستند که شامل ۴٪ هزینه برای گزینه بیت کوین و ۷٪ هزینه تعویض نقدی اضافی است.
برای مقایسه ، پلتفرم های معاملاتی رمزارزی محبوب بایننس و کوین بیس به ترتیب ۳ تا ۴.۵ درصد و ۳.۹۹ درصد برای خرید کارت اعتباری و ۳.۹۹ درصد هزینه دریافت می کنند. واریز مستقیم از حساب بانکی به کیف پول بایننس یا کوین بیس رایگان است.
این خبر به عنوان نشانه ای از پذیرش جریان اصلی توسط برخی ، از جمله لارک دیویس ، مورد استقبال قرار گرفت که گفت: والمارت در حال فروش بیت کوین است،عالی است! با این حال ، سایر کاربران از هزینه های بالا شکایت کردند.
datcyberguy در واکنش به این خبر توییت کرد:

هزینه های خودپرداز BTC بسیار مشهور است به علاوه قیمت فعلی BTC هنگام خرید بسیار بالاتر و هنگام فروش پایین تر است.

یکی از کاربران Reddit Axatar ، می گوید:

این یک نتیجه گیری است ، اما حداقل نشانه پذیرش است، آنها فکر می کنند برخی ممکن است BTC را برای پرداخت هزینه های هنگفت بخواهند.

این اولین نشانه مورد علاقه Walmart در دنیای رمزارزها نیست. در ماه اوت(مرداد) ، والمارت اعلام کرد که به دنبال یک محصول رمزارزی است تا استراتژی ارز دیجیتال این شرکت را هدایت کند.
Walmart چین همچنین با پلتفرم مدیریت زنجیره تامین مبتنی بر بلاک چین VeChain برای ردیابی محصولات همکاری کرده است.
با این وجود در مورد اخبار خودپرداز بیت کوین شک و تردید وجود داشت که پس از انتشار مطبوعات جعلی Walmart در ماه سپتامبر(شهریور) که همکاری با لایت کوین (LTC) را اعلام کرد ، داغ می شود. این دروغ به طور موقت قیمت این آلتکوین را بیش از ۲۰ درصد افزایش داد.

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7069

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.