۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 23:00

صرافی RavenDex مبتنی بر کاردانو، از نسخه آزمایشی فرانت اند رونمایی کرد

03:001۰

علاقه مندان و معامله گران ارزهای رمزنگاری شده می توانند با رابط کاربری یک صرافی غیرمتمرکز پیشگام که از بزرگترین بلاک چین اثبات سهام (PoS)، کاردانو یعنی (ADA) استفاده می کند، آزمایش کنند.

ریون دکس (RavenDex) نسخه ی نمایشی فرانت اند (frontend) را منتشر کرد

طبق اعلامیه رسمی که توسط تیم RavenDex به اشتراک گذاشته شده است، نسخه آزمایشی فرانت اند (UX/UI) برای آزمایش، منتشر شده است.

این اولین اعلان پیشرفت فنی، پس از اتمام فروش ویژه توکن خصوصی دارایی اصلی آن، ریو (RAVE) است.

بنابراین، این نمایش عملیاتی RavenDex و کاربرد توکن RAVE آن برای پذیرندگان اولیه میباشد که در فروش توکن‌های خصوصی شرکت کردند.

تیم RavenDex Labs، در پشت صحنه توسعه و ارتقای این پلتفرم میباشد. این تیم بر پیشرفت ابزارهای معاملاتی در اکوسیستم برنامه های کاربردی غیرمتمرکز نوپای کاردانو، متمرکز شده است.

فروش توکن Seed ریو در یک کارت میباشد

همچنین، این تیم جزئیات مرحله بعدی بودجه خود را به اشتراک گذاشت، یعنی فروش توکن عمومی Seed توکن RAVE. در حال حاضر، خرید توکن های RAVE تنها گزینه برای علاقه مندان به پیوستن به پلتفرم RavenDex است.

فروش توکن خصوصی RavenDex در ۲۰ اکتبر ۲۰۲۱ (۲۸ مهر) آغاز شده است. از تمام علاقه مندان به راه حل های کاردانو به عنوان مشارکت کنندگان اولیه RAVE استقبال می شود.

تیم RavenDex قرار است با اعضای سابق پلوتوس پوینر (Plutus Pioneer)، در یک برنامه توسعه، برای توسعه دهندگان متمرکز بر کاردانو، همکاری کند. نسخه بعدی، RavenDex را به راه اندازی شبکه اصلی نزدیک می کند.

 توسعه دهندگان کاردانو، Input Output HK، یک دور رای گیری پروجکت کاتالیست فاند۶ (Project Catalyst Fund6) را تکمیل کردند.

در مجموع ۷۱۱ پروژه برای تامین مالی و پشتیبانی مشاوره در ششمین تکرار Project Catalyst، درخواست دادند.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7072

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.