۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:24

صرافی KuCoin ویژگی های معاملات اجتماعی را در برنامه تلفن همراه خود معرفی می کند

03:51۰

صرافی KuCoin اعلام کرده است که چندین ویژگی رسانه اجتماعی را، به ویژه در برنامه تلفن همراه خود معرفی کرده است. به طور دقیق، این ویژگی ها در حال حاضر در فضای خاصی به نام KuCoin S در دسترس هستند. حالا، همه کاربران واجد شرایط می توانند قبل از راه اندازی برنامه KuCoin کاربری کاملاً جدیدی را تجربه کنند.

علاوه بر این، کوکوین امیدوار است سطح رضایت کاربران و همچنین تقاضای روزافزون کاربران صرافی رمزارز را از طریق ویژگی های رسانه های اجتماعی افزایش دهد. با انجام این کار، این صرافی عمدتاً افراد تازه واردی را که تازه وارد فضای کریپتو شده اند، هدف قرار داده است.

ویژگی های جدید تجاری یکپارچه اجتماعی در نهایت باعث می شود KuCoin به بزرگترین پلتفرم معاملات اجتماعی در فضای رمزارز تبدیل شود. با استفاده از KuCoin S، کاربران از دریافت جدیدترین اخبار رمزارز با الگوریتم های مبتنی بر هوش مصنوعی، بهره مند خواهند شد.

این به آنها کمک می کند تا رمزارزهای ارزشمند و لیست شدن آنها را کشف کرده و همچنین سرمایه گذاری و ترجیحات تجاری خود را بشناسند. کاربران می توانند با KOL ها تعامل داشته باشند، در مورد موضوعات پرطرفدار رمزارز بحث کرده و در مورد استراتژی های معاملاتی اطلاعات بیشتری کسب کنند.

جانی لیو(Johnny LYU)، مدیرعامل KuCoin در مورد این موضوع اظهار داشت:

اکثر فعالان در صنعت رمزارز بر ایجاد ابزارهای بهتر برای بهبود تعامل بین انسان ها و پروتکل ها متمرکز بودند. بنابراین، عدم تعامل بین کاربران منجر به افزایش هزینه های آموزشی و کند شدن سرعت رواج صنعت شده است و در نتیجه آن موانعی برای پذیرش انبوه ایجاد می شود. 

کوکوین با انتشار ویژگی های معاملات اجتماعی، UI خود را ارتقاء داد. برای روشن شدن مطلب، KuCoin این ارتقاء را متناسب با ویژگی اجتماعی جدید Generation Z(نسل جدید) انجام داد. ویژگی های معاملات اجتماعی این شرکت از موضوع Futurism یا آینده گرایی الهام گرفته شد تا رنگها، گرافیک و رابط کاربری آن ارتقاء یابد.

علاوه بر این، ویژگی های معاملات اجتماعی منتشر شده نیز از مفهوم گره استفاده می کند. هر یک از گره ها به طور مستقل کار می کنند و ویژگی های تجاری جدید KuCoin را منعکس می کنند. در حال حاضر، فقط کاربران دعوت شده می توانند به ویژگی های معاملات اجتماعی دسترسی داشته باشند، اما KuCoin متعهد شد که دعوت نامه های بیشتری ارسال کند.

منبع
Coinquora.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7100

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.