۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:01

رمزارز SHIB، جایگزین DOGE در عنوان برنامه صرافی کوین بیس، در فروشگاه Google Play می شود

02:37۰

شاید به دلیل آن که توکن شیبا اینو (SHIB) محبوبیت فزاینده به سرعت در حال رشدی دارد، صرافی کوین بیس (Coinbase) تغییر جالبی در عنوان نسخه اندرویدی برنامه Coinbase Consumer در فروشگاه گوگل پلی (Google Play)، ایجاد کرده است.

آنچه اتفاق افتاده این است که این برنامه که قبلاً دوج(DOGE) را به عنوان بخشی از نام یا عنوان اپلیکیشن خود داشت، اما اکنون به جای آن SHIB را قرار داده است. به نظر می رسد این تغییر اولین بار توسط کاربر توییتر با نام کاربری ShibaUpdates در ۱۹ اکتبر(۲۷ مهر) گزارش شده است.

در ۱۵ ژوئن(۲۵ خرداد)، کوین بیس اعلام کرد که SHIB به زودی در Coinbase Pro، پلتفرم معاملاتی آن برای معامله گران با تجربه و حرفه ای، قرار می گیرد.

در این راستا Coinbase توکن SHIBA را اینگونه توصیف کرده است:

شیبا اینو(SHIB) توکنی است که امیدوار است جایگزینی مبتنی بر اتریوم، برای میم کوین محبوب دوج باشد. برخلاف بیت کوین، که به صورت کمیاب طراحی شده است، SHIB، عمداً  تعداد فراوانی دارد؛ با عرضه کل یک کوادریلیون. اکوسیستم توکن Shiba Inu از پروژه هایی مانند incubator(محل رشد و توسعه) هنری NFT و از توسعه یک صرافی غیر متمرکز به نام Shibaswap پشتیبانی می کند. 

سپس در ۱۶ سپتامبر(۲۵ شهریور)، کوین بیس اعلام کرد که رمزارز SHIB در کوین بیس کانسومر(Coinbase Consumer)، پلتفرم آن برای سرمایه گذاران، معامله گران خرد و برنامه های Android و iOS، در دسترس قرار گرفته است.

منبع
cryptoglobe
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7105

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.