۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:06

تحلیل شیبا اینو(SHIB) ۱۴۰۰/۰۸/۰۱

03:25۰

شیبا اینو(SHIB) علیرغم رشد قابل توجه  ۴۰۰ درصدی خود در اوایل ماه جاری ، هم اکنون شاهد کاهش حجم معاملات خود است و این می تواند منجر به کاهش بیشتر قیمت آن شود. اندیکاتور TRIN که احساسات کلی بازار را ارزیابی می کند، در میزان ۱.۰۲ قرار دارد که حاکی از پیشروی حجم فروش از حجم خرید با فاصله کمی است.

الگوی پرچم گاوی در نمودار شیبا اینو ، حاکی از آن است که SHIB با عبور از مرز بالایی این الگوی تکنیکال می تواند با رشد ۸۰ درصدی ، به سمت تارگت ۰.۰۰۰۰۵۱۲۴ دلاری برسد ، اما تا زمانی که این توکن از مرز بالای الگوی مذکور که در حال حاضر به عنوان مقاومتی در نزدیکی سطح اصلاحی ۷۸.۶ درصد فیبوناچی در ۰.۰۰۰۰۲۸۷۹ دلار عمل می کند ، عبور نکند ، به رنج زنی و نوسان در این محدوده ادامه خواهد داد.

این آلت کوین از سطح ۰.۰۰۰۰۲۷۱۹ دلاری که با میانگین متحرک ساده چهار ساعته (SMA)50 و ۱۰۰ همسطح است ، حمایت می شود. با کاهش بیشتر قیمت ، شیبا اینو از حمایت خط روند صعودی خود در ۰.۰۰۰۰۲۵۵۵ دلاری برخوردار است که همچنین مرز پایینی الگوی پرچم گاوی در نمودار ۴ ساعته است.

SHIBUSDT 2021 10 23 10 03 45 637705515134886685 300x171 - تحلیل تکنیکال شیبا اینو(SHIB)؛ شنبه ۱ آبان
نمودار ۴ ساعته جفت ارز SHIB/USDT

 

در صورت افزایش فشار فروش ، قیمت شیبا اینو ممکن است به سطح اصلاحی ۶۱.۸٪ فیبوناچی در ۰.۰۰۰۰۲۳۷۲ دلار کاهش یابد ، که با خط حمایت ارائه شده در شاخص (MRI) مطابقت دارد. سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که در این مرحله ، سناریوی صعودی حاصل از الگوی حاکم بر نمودار باطل می شود ، اما حمایت در این محدوده باید به آنقدر باشد که بتواند  از ضرر های بیشتر جلوگیری کند ، مگر اینکه خرس ها بر بازار کاملا مسلط شوند.

اگر گاوها بتوانند قیمت شیبا اینو را بالاتر برده و از خط روند مقاومت ۰.۰۰۰۰۲۸۷۹ دلاری عبور کنند ، SHIB با اولین مانع خود در سقف قیمت ۱۱ اکتبر(۱۹ مهر) در ۰.۰۰۰۰۳۲۰۰ دلار روبرو می شود ، سپس در مسیر صعود به سقف قیمتی ۷ اکتبر (۱۵ مهر) در۰.۰۰۰۰۳۵۴۳ دلار قرار می گیرد.

تنها با عبور شیبا اینو از تمامی سطوح مذکور ، قیمت در مسیر صعود به سطح اصلاحی ۱۲۷.۲٪ فیبوناچی در ۰.۰۰۰۰۵۱۲۴ دلار قرار می گیرد.

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7115

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.