۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:58

گوین وود، بنیانگذار پولکادات، صندوق توسعه ۱۸.۹ میلیون دلاری DOT را اعلام کرد

01:41۰

گوین وود(Gavin Wood) ، بنیانگذار Polkadot ، یک صندوق توسعه ۱۸.۹ میلیون DOT (777 میلیون دلار) را درست قبل از راه اندازی حراج های شبکه برای دسته اولیه اسلات های پاراچین اعلام کرده است.
در اینجا مروری بر Polkadot با استفاده از اطلاعات وب سایت آن آمده است:
Polkadot یک پروتکل شبکه ای است که اجازه می دهد داده های دلخواه ، نه فقط توکن ها، از طریق بلاک چین ها منتقل شوند. این بدان معناست که Polkadot یک محیط کاربردی چند زنجیره ای واقعی است که در آن مواردی مانند ثبت زنجیره های متقابل و محاسبات زنجیره ای امکان پذیر است. Polkadot می‌تواند این داده‌ها را بین بلاک‌چین‌های عمومی، باز و بدون مجوز و همچنین بلاک‌چین‌های خصوصی و مجاز منتقل کند.
این امکان، ساخت برنامه‌هایی را فراهم می‌کند که داده‌های مجاز را از یک بلاکچین خصوصی دریافت کرده و از آن در یک بلاک چین عمومی استفاده کنند. به عنوان مثال، زنجیره سوابق تحصیلی خصوصی و مجاز یک مدرسه می‌تواند مدرکی را برای یک قرارداد هوشمند تأیید مدرک در یک زنجیره عمومی ارسال کند.
پولکادات شبکه‌ای از بلاک چین‌های ناهمگن به نام پاراچین و پاراترید(parathread) را متحد می‌کند. این زنجیره‌ها به زنجیره ریلی پولکادات متصل و توسط آن محافظت می‌شوند و همچنین می‌توانند از طریق پل‌ها به شبکه‌های خارجی متصل شوند.

طبق توییتی که ۱۷ اکتبر(۲۵ مهر) منتشر شد، خزانه داری پولکادات بیش از ۱۸.۹ میلیون DOT (به ارزش حدود ۷۷۷ میلیون دلار در آن زمان) به یک صندوق توسعه اختصاص داده است که از طریق اداره جامعه پرداخت می شود. وود گفت که این پول در جامعه پولکادات برای «ساخت، بهبود، آموزش» و هر چیز دیگری که می‌تواند به پولکادات و اکوسیستم آن کمک کند، خرج می‌شود.

منبع
cryptoglobe
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7137

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.