۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:51

تحلیل سیف مون ۱۴۰۰/۰۸/۰۲

02:57۰

SafeMoon از ۲۳ مه(۲ خرداد) در یک کانال موازی نزولی در نمودار روزانه خود محدود شده است که احتمال چندان بالایی برای خروج از مقاومت الگوی حاکم را ندارد. با این حال ، این آلت کوین ممکن است به دنبال حرکتی روبه بالا باشد زیرا الگوی بازگشتی کف گرد شکل گرفته شده است.

قیمت SafeMoon در نمودار روزانه خود، یک الگوی saucer ایجاد کرده است که نشان دهنده پایان احتمالی روند نزولی SAFEMOON است. الگوی بازگشتی کف گرد حاکی از رشد ۶۰ درصدی قیمت آن از خط گردن است و گاوها به دنبال رسیدن به تارگت ۰.۰۰۰۰۰۴۶۵ دلاری هستند.

اما ، SAFEMOON پیش از قرار گیری در این مسیر صعودی ، باید از موانعی بعدی عبور کند. اولین مقاومت آن در سطح اصلاحی ۵۰% فیبوناچی در ۰.۰۰۰۰۰۲۵۲ دلار و سپس ، مرز بالای کانال موازی در ۰.۰۰۰۰۰۲۷۹ دلار است.

خط گردن الگوی مذکور در سطح اصلاحی ۶۱.۸ درصد فیبوناچی در ۰.۰۰۰۰۰۲۸۸ دلار به عنوان مقاومت اصلی عمل خواهد کرد. سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که تنها  عبور قیمت از این سطح و افزایش فشار خرید می تواند SAFEMOON را در مسیر تارگت صعودی قرار دهد.

SAFEMOON 637706453462789523 300x169 - تحلیل تکنیکال SafeMoon؛ یک شنبه 2 آبان
نمودار روزانه جفت ارز SAFEMOON/USDT

مقاومت‌های بعدی می توانند سطح اصلاحی ۷۸.۶% فیبوناچی در ۰.۰۰۰۰۰۳۳۸ دلار، سپس میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه (SMA) در ۰.۰۰۰۰۰۳۴۸ دلار و در نهایت ،سقف قمیتی ۲۸ اوت (۶ شهریور) در ۰.۰۰۰۰۰۴۰۰ دلار  باشند.

در صورت افزایش فشار فروش ، قیمت SafeMoon می تواند از SMA 21 روزه در ۰.۰۰۰۰۰۱۹۳ دلار بازیابی شود و از سقوط به SMA 50 روزه در ۰.۰۰۰۰۰۱۷۳ دلار که با سطح اصلاحی ۲۳.۶٪ فیبوناچی همسطح است ، جلوگیری کند.

اما در صورتی که خرس ها به بازار مسلط شوند که طی آن SafeMoon به سطوح پایین تری برسد ، سناریوی صعودی باطل خواهد شد و این آلت کوین می تواند به سمت مرز میانی الگوی حاکم بر نمودار خود در ۰.۰۰۰۰۰۱۲۴ دلار ،سقوط کند.

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7183

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.