۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:43

پیش از آغاز حراج پاراچین پولکادات، پرایس اکشن DOT به چه صورت خواهد بود؟

02:16۰

گوین وود (Gavin Wood ) در تازه ترین اظهار نظر خود گفته است که خزانه DOT در حال حاضر ۱۸.۹ میلیون رمزارز (با ارزشی بالغ بر ۸۳۶.۹ میلیون دلار با قیمت فعلی) در اختیار دارد که قرار است برای توسعه این اکوسیستم هزینه شود.

اطلاعات مربوط به این وجوه درست قبل از شروع حراج های پاراچین پولکادات در ماه نوامبر (آبان و آذر) فاش شده اند که احتمالاً برای توسعه این شبکه قبل از آغاز این رویداد مهم به کار گرفته می شود. با توجه به صعودی شدن چشم انداز قیمت DOT طی هفته های آینده و انجام گرفتن معاملات این ارز درون یک کانال صعودی، احتمال ثبت یک رکورد تازه برای آن قریب الوقوع است. در زمان نگارش این مطلب، DOT با قیمت ۴۴.۲ دلار معامله شده و ارزش بازار آن ۴۲.۹ میلیارد دلار است.

نکته مهمی که باید مد نظر قرار داد این است که DOT از زمان شروع روند صعود خود از ۲۶.۳ دلار در اواخر ماه سپتامبر (اوایل مهر)، چشم انداز صعودی خود را حفظ کرده است. شکست یک کانال صعودی در روز ۱۴ اکتبر (۲۲ مهر) به DOT ​​این امکان را داد تا برای اولین بار از زمان سقوط این ارز رمزنگاری شده در روز ۱۹ می (۲۹ اردیبهشت) منطقه بالای ۴۰ دلار را پس بگیرد.

با توجه به اینکه در حال حاضر قیمت DOT نزدیک به یک مقاومت ضعیف در تراز ۴۶.۴ دلار ترید می شود، استنباط می شود که این ارز مسیری صعودی تا لمس مجدد آخرین رکورد خود در تراز ۵۰ دلار را در پیش گرفته است. اگر گاوها این موانع نهایی را با قاطعیت پشت سر بگذارند، سطوح فیبوناچی ۱۳۸.۲٪ و ۱۶۱.۸٪ ایستگاه های بعدی DOT خواهند بود. فیبوناچی ۲۰۰٪ در تراز ۸۹.۶ دلار قرار دارد، اما قبل از رسیدن به این هدف، می توان انتظار داشت فشار فروش ملموسی ایجاد شود. البته فراموش نشود که یک حرکت نزولی پیش بینی نشده در نزدیکی ۵۰ دلار می تواند DOT را به سمت حمایت های کوتاه مدت ۴۲ دلار و ۳۸.۵ دلار سوق دهد. در صورت ریزش قیمتDOT تا زیر سطح ۳۳ دلار در هر نقطه، چشم انداز صعودی آن ضربه بزرگی خواهد خورد.

اگرچه مسیر کوتاه مدت DOT به دلیل قرار گرفتن اندیکاتور RSI در منطقه اشباع خرید و تشکیل یک صلیب نزولی در اندیکاتور MACD نامشخص است، اما چشم انداز بلند مدت آن به شدت به نفع گاوها باقی می ماند. به این ترتیب می توان گفت قبل از آغاز حراج های پاراچین، باید انتظار داشت DOT از رکورد قبلی خود فراتر رفته و رکوردهای جدیدی بالاتر از تراز ۶۵ دلار ثبت کند.

منبع
ambcrypto
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7229

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.