۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:48

شیبا اینو به دنبال واکنش ایلان ماسک ، ۲۰ درصد اصلاح شد

02:00۰

رمزارز شیبا اینو(SHIB) ،میم کوینی در بستر ERC-20 که با الهام از دوج کوین ساخته شد، رشد قابل توجهی را تجربه کرد ، اما به تازگی در عرض تنها ۲ ساعت، ۲۰ درصد اصلاح شد. اصلاح قیمتی SHIB ، بلافاصله پس از آن صورت گرفت که ببنیان گذار تسلا و حامی فرضی Doge ، ایلان ماسک ، در توییتر اعلام کرد که توکن شیبا اینو  ندارد.

این درحالی است که SHIB از سقف تاریخی خود عبور کرد و در ۲۴ اکتبر(۲آبان) ، با بیش از ۵۰۰ درصد رشد از ابتدای ماه ، سقف جدیدی را در ۰.۰۰۰۰۴۴ دلار ، به ثبت رساند.

در میان پرایس اکشن صعودی این رمزارز ، یک حساب توییتر به نام “ShibaInuHodler” از آقای ماسک سوال کرد که چه مقدار شیبا اینو هولد می کند، که مدیر عامل تسلا در جواب نوشت ، هیچ.

علاوه بر آن ، فروشندگان SHIB برای کسب سود در سقف قیمتی شیبا اینو وارد بازار شدند و SHIB به سرعت ،نیم ساعت پس از پاسخ ایلان ماسک ، ۱۰ درصد دیگر کاهش یافت. SHIB از آن زمان ،بین ۰.۰۰۰۰۳۵ دلار و ۰.۰۰۰۰۴ دلار ، متغیر است.

واکنش ها به پاسخ آقای ماسک از سوی سرمایه گذاران SHIB متفاوت بود ، به طوری که ShibaInuHodler پیشنهاد کرد که آقای ماسک بهتر است تا حدودی در توکن شیبا اینو سرمایه گذاری کند.

اما ،سایرین ، پیشنهاد ShibaInuHodler را به دلیل مشارکت با آقای ماسک مورد انتقاد قرار دادند و اکانتی به نام Shibalaskan از آنها عاجزانه درخواست کرد که لطفاً از دخالت و درخواست از افراد مشهور وسرشناس دست بردارند زیرا جامعه شیبا اینو بدون نیاز به این نوع بی فکری ها ،به خوبی عمل می کند.

پس از پاسخ رک و پوست کنده  آقای ایلان ماسک ، من حداقل اکانت خود را در توییتر حذف می کنم ویا نام آن را تغییر می دهم

در ۲۴ اکتبر(۲ آبان) ، بنیانگذار اسپیس ایکس در توییتی نوشت: “من با کارکنان خطوط تولید تسلا یا اسپیس ایکس ، صحبت کردم ، بسیاری از آنها ، دوج کوین دارند. آنها حتی کارشناسان مالی ویا کارناشناس فنی در سیلیکون‌ولی نیستند. به همین دلیل ،من تصمیم گرفتم از دوج حمایت کنم زیرا این رمزارز ، رمزارزی متعلق به جامعه است.”

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7274

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.