۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:50

تحلیل اتریوم ۱۴۰۰/۰۸/۰۴

03:00۰

اتریوم روند افزایشی جدیدی را از منطقه حمایتی ۴۰۰۰ دلاری شروع کرد و توانست منطقه مقاومت ۴۱۲۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته را پشت سر بگذارد.

اتر حتی با قیمتی بالاتر از منطقه مقاومت ۴۲۰۰ دلاری معامله شد. بالاترین سطح قیمت روزانه خود را در نزدیکی ۴۲۵۳ دلار تشکیل داد و اکنون در مرحله اصلاح نزولی قرار دارد. در این روند کاهشی، قیمت به زیر سطح ۴۲۲۰ دلار رسید. اولین حمایت در تراز ۴۱۸۰ دلار مانع ریزش قیمت می شود که در نزدیکی سطح فیبوناچی اصلاحی ۲۳.۶% حرکت صعودی ۳۹۶۵ دلار به ۴۲۵۳ دلار واقع است.

یک خط روند صعودی اصلی هم با حمایتی نزدیک به ۴۱۸۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز ETH/USD در حال شکل گیری است. اولین مقاومت در روند صعودی، نزدیک به سطح ۴۲۴۰ دلار قرار دارد.

نمودار اتریوم - تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه 4 آبان

مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۴۲۶۰ دلار پیش روی گاوها قرار می گیرد و بالاتر از آن، قیمت می تواند یک رالی تازه را آغاز کند. در این حالت، احتمال افزایش قیمت تا سطح ۴۳۲۰ دلار زیادتر می شود. هر گونه افزایش بیشتر می تواند قیمت را به سطح ۴۵۰۰ دلار برساند.

اگر اتریوم نتواند بالاتر از سطوح مقاومت ۴۲۴۰ و ۴۲۶۰ دلاری حرکت خود را ادامه دهد، می تواند یک اصلاح نزولی جدید را آغاز کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۴۱۸۰ دلار و خط روند خواهد بود.

شکست قیمت پایین تر از این خط روند می تواند قیمت را به سمت حمایت ۴۱۰۰ دلاری سوق دهد که در نزدیکی سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰% حرکت صعودی ۳۹۶۵ دلار به ۴۲۵۳ دلار قرار دارد. حمایت اصلی هم نزدیک به سطح ۴۰۸۰ دلار و SMA-100 ساعتی واقع است. هر گونه کاهش بیشتر می تواند قیمت را به سمت حمایت ۳۹۵۰ دلاری سوق دهد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز ETH/USD در منطقه صعودی شتاب خود را از دست می دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز ETH/USD اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۴۱۸۰ دلار

مقاومت اصلی: ۴۲۶۰ دلار

منبع
newsbtc
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7294

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.