۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:31

نگاهی کلی به وضعیت بازار رمزارزها ۱۴۰۰/۰۸/۰۴

03:00۰

توقف بیت کوین در ۶۳ هزار دلار

پس از اصلاح قیمتی که بیت کوین در هفته گذشته پس از لمس بالاترین سطح قیمت خود یعنی ۶۷۰۰۰ دلار، تجربه کرد، بیش از ۷۰۰۰ دلار از ارزش خود را در یک روز از دست داد و چندین بار به زیر ۶۰۰۰۰ دلار سقوط کرد. آخرین افت قیمت تا این سطح روزهای آخر هفته بود که این ارز رمزپایه را به پایین ترین سطح قیمت هفتگی آن در ۵۹۴۰۰ دلار رساند.

همانطور که قبلاً گفتیم، طی ساعات بعدی، چشم انداز حرکت این ارز به سرعت تغییر کرد. بیت کوین جهش کرد و بلافاصله تراز ۶۰۰۰۰ دلار را پس گرفت و به صعود خود ادامه داد.

در نتیجه این اصلاح صعودی، قیمت بیت کوین به بالای ۶۳۵۰۰ دلار رسید اما این افزایش قیمت در اینجا دوباره متوقف شد و این بار بیش از ۱۵۰۰ دلار از ارزش آن کاسته شد و تا مرز ۶۲۰۰۰ دلار سقوط کرد. در حال حاضر، قیمت با اندکی بهبود در حدود ۶۳ هزار دلار راکد مانده است.

ارزش بازار بیت کوین درحدود ۱.۲ تریلیون دلار باقی مانده است، در حالی که چیرگی آن بر آلتکوین ها به ۴۵ درصد رسیده است.

پامپ دورقمی فانتوم

بیشتر کوین های جایگزین نیز در روزهای آخر هفته اصلاح شدند، اما طی دو روز گذشته افزایشی جزئی را  تجربه کرده اند. اتریوم برای مدت کوتاهی به زیر ۴۰۰۰ دلار سقوط کرد. ولی با ۱.۵ درصد رشد در تایم فریم روزانه، در حال حاضر بسیار بالاتر از ۴۲۰۰ دلار ایستاده است.

بازار4 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (4 آبان)

بایننس کوین پس از یک درصد افزایش قیمت از دیروز، به حدود ۵۰۰ دلار رسیده است. سولانا دیروز بالاترین قیمت خود را بالای ۲۱۶ دلار ثبت کرد اما در حال حاضر ۲۱۱ دلار قیمت دارد. کاردانو، ریپل، پولکادات و دوج کوین نیز امروز به رنگ سبز دیده می شوند.  ولی ترا (۴%)، چین لینک (۴%)، یونی سوآپ (۴%) و اوالانچ (۸%) دیگر رمزارزهای بزرگی هستند که افزایش قیمت ملموس تری را امروز شاهد بوده اند.

نکته مهم امروز بازار این است که فانتوم در یک روز ۱۵ درصد افزایش یافته و به ۳.۴ دلار نزدیک شده است و Secret با افزایش ۳۳ درصدی خود در یک روز و ۸۴ درصد رشد در تایم فریم هفتگی به لیست ۱۰۰ ارز برتر بازار وارد شده است.

آلتکوین های کوچکتری مثل  Curve DAO Token (21%), NEAR Protocol (18%), Harmony (17%) و ICP (12%)  نیز شاهد افزایش قیمت دو رقمی در یک روز بوده اند.

ارزش بازار ارزهای رمزپایه امروز با ۳۰ میلیارد دلار افزایش به ۲.۶۳۰ تریلیون دلار رسیده است.

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7304

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.