۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 16:51

سولانا در نهایت جایگاه ریپل را از آن خود کرد

02:009۰

واقعاً صبح خوبی برای جامعه سولانا است. Altcoin Daily، یکی از اکانت‌هایی که بیشترین فالوور را در رابطه با اخبار رمزارزها دارد، شب گذشته در توئیتر گفتگو را آغاز کرده است. Altcoin Daily در توییتی اعلام کرد که سولانا، ریپل را کنار زده است.

فضای رمزنگاری توئیتر نظرات مختلفی را در مورد این موضوع به اشتراک گذاشته است. بسیاری از شنیدن این خبر خوشحالند و برخی حتی حدس می زنند که سولانا (SOL) به رشد خود ادامه خواهد داد. یک کاربر با نام کاربری (ishcoindaytrade@) وجود دارد که به نظر می‌رسد یکی از علاقه‌مندان بزرگ SOL است و می‌گوید: این اتفاق بعد از سولانا برای کاردانو می‌آید! تعجب نمی کنم اگر سولانا تا پایان ماه جای کاردانو را بگیرد. و هدف بعدی رد کردن BNB می باشد.

 

cmc 768x360 1 300x141 - سولانا در نهایت جایگاه ریپل را از آن خود کرد

 

این تصویر بالا به وضوح نشان می دهد که سولانا اکنون جایگاه ریپل را گرفته است. بدیهی است که اکنون در جایگاه ششم در بین ۱۰ رمزارز برتر امروزی بر اساس ارزش بازار در CoinMarketCap قرار دارد. به همین ترتیب، سولانا با ۲.۲۸ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته صعودی بود و اکنون با ۲۰۷.۷۶ دلار معامله می شود.

از سوی دیگر، ریپل نیز علائم سبز رنگی را نشان می دهد که نشان دهنده رشد آن نیز می باشد. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می شود، در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۵۳ درصد افزایش یافت و اکنون با قیمت ۱.۱۲ دلار معامله می شود. این شاهکار قابل توجه سولانا مطمئناً دلیل محکم تری برای جامعه آن برای وفادار ماندن به دارایی دیجیتال ارائه کرده است. به عنوان یکی از سریع‌ترین شبکه‌های بلاکچین در حال رشد امروز، عموم مردم فقط می‌توانند منتظر بمانند و ببینند که چگونه سولانا در آینده به ارتفاعات بالاتری خواهد رسید.

لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7310

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.