۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:31

اقدام جدید تتر برای مقابله با پولشویی

01:48۰

بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده استیبل‌کوین روز سه‌شنبه اعلام کرد که در حال ادغام راه‌حل Notabene به منظور ارائه‌ خدمات امنیت پرداخت است تا از پولشویی و جرایم فرامرزی جلوگیری کند.تتر می خواهد نقل و انتقالات غیرقانونی را سرکوب کند.

این اقدام به تتر کمک می‌کند تا با دستورالعمل‌های گروه ویژه اقدام مالی (FATF) مطابقت داشته باشد و با استفاده از استیبل کوین USDT با فعالیت‌های پولشویی مقابله کند.

راه‌حل Notabene به تتر اجازه می‌دهد تا داده‌های کاربر را برای انتقال‌های ارزهای دیجیتال بزرگ به ارائه‌دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) به طور ایمن منتقل کند. این به شرکت اجازه می دهد تا با دستورالعمل‌های گروه ویژه اقدام مالی (FATF) مطابقت داشته باشد.

بر اساس دستورالعمل‌های FATF، کمپانی هایی که با دارایی‌های مجازی سر و کار دارند باید داده‌های مشتریان خاص را برای تراکنش‌های بیش از یک حد آستانه مشخص ارسال کنند. انجام این کار به تتر برای سرکوب پولشویی و جرایم فرامرزی کمک می کند و به محافظت از مشتریان خود کمک می کند.

لئوناردو رئال مدیر ارشد ارتباطات تتر در مورد ادغام با Notabene اظهار داشت:

از آنجایی که قانون سفر به طور سنتی برای مؤسسات مالی اعمال می‌شود، ما آن را فرصتی مناسب برای تقویت همکاری در کانال‌های سنتی و دیجیتال به منظور ایجاد خدمات بهتر برای مشتریان در سطح جهانی می‌دانیم. ما مفتخریم که به نمایندگی از همه استیبل کوین‌ها تغییر مثبتی در جهت محافظت از مشتریانمان ایجاد کنیم.

تمایل تتر به پیروی از دستورالعمل‌های FATF برخلاف بحث‌های قبلی است. در اوایل ماه جاری، پس از گزارش بلومبرگ مبنی بر اینکه این شرکت میلیاردها دلار بدهی دارد، تتر مورد انتقاد قرار گرفت .علاوه بر این، Tether و Bitfinex اخیراً توسط کمیسیون معاملات آتی کالا به دلیل ارائه نادرست در ارتباط با پشتوانه استیبل کوین تتر (USDT)، مجموعاً ۴۲.۵ میلیون دلار جریمه شدند.

منبع
cryptobriefing
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7315

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.