۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:24

پلتفرم رابین هود، شیبا اینو را فهرست می کند یا خیر؟

01:15۰

براساس پلتفرم ارتباطات سرمایه گذار سای تکنولوژیز (Say Technologies)، مهمترین سوالی که سرمایه گذاران رابین هود(Robinhood) قبل از فراخوان درآمد سه ماهه سوم سال(تابستان ۱۴۰۰) این شرکت ارائه کرده اند، این است که آیا این اپلیکیشن کارگزاری آنلاین، قصد دارد ارز دیجیتال شیبا اینو (Shiba Inu) را فهرست کند یا خیر.

طرفداران این فهرست احتمالی، ادعا می کنند که بی میلی این شرکت برای افزودن ارزهای دیجیتال جدید ممکن است به درآمد آن لطمه بزند:

بسیاری از رقبا، ارزهای دیجیتال مختلفی را برای خرید و فروش اضافه کرده اند، اما رابین هود بیش از دو سال است که هیچ ارز دیجیتال جدیدی اضافه نکرده است.

در سه ماهه دوم(بهار ۱۴۰۰)، تراکنش های دوج کوین (Dogecoin)  میزان ۳۴ درصد از کل تراکنش های این پلتفرم را به خود اختصاص داده است.

رابین هود که ادعا می کند در خط مقدم دموکراتیک کردن امور مالی قرار دارد، شروع به پاسخ دادن به سوالاتی که توسط سرمایه گذاران رای بالاتری داشتند، در جریان فراخوان سود سه ماهه دوم خود، پاسخ داد.

تمام درخواست‌ها از طریق Say Technologies پردازش می‌شوند که رابین‌هود در اوایل آگوست(مرداد) آن را خریداری کرد.

درخواست Change.org برای افزودن Shiba Inu به این برنامه تجاری محبوب، به ۳۲۴۰۰۰ امضا رسیده است.

هفته گذشته، ولادیمیر تنف(Vladimir Tenev)، مدیر عامل شرکت، از پاسخ مستقیم به سوال در مورد این توکن میم، شیبا اینو، خودداری کرد.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7325

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.