۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:43

لیکوئید شدن ۵۰۰ میلیون دلار رمزارز به خاطر سقوط بیت کوین به زیر ۶۰,۰۰۰ دلار

02:29۰

طبق داده‌های ارائه شده توسط CoinMarketCap، دو دارایی‌ بزرگ‌ کریپتو، بیت‌کوین و اتریوم، کاهش قیمت داشته اند و به زیر ۶۰۰۰۰ دلار و ۴۰۰۰ دلار رسیده‌اند، در نتیجه بیش از ۵۰۰ میلیون دلار لیکوئید شدن در صرافی‌ها توسط سرویس Bybt مشاهده شده است.

 

۵۰۰ میلیون دلار ارز دیجیتال در یک ساعت لیکوئید شد

پادشاه کریپتو به زیر سطح ۶۰۰۰۰ دلار سقوط کرده است و اتریوم را همراه با خود به منطقه زیر ۴۰۰۰ دلار می کشاند. با این حال، ETH هم اکنون تا بالای ۴۰۰۰ دلار بهبود یافته است.

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط Bybt، در یک ساعت گذشته، در مجموع ۵۱۷.۰۲ میلیون دلار پوزیشنهای رمزارز در چندین صرافی رمزارز لیکوئید شده است.

در مجموع ۵۰۳.۹ میلیون دلار از این مبلغ در بایننس، Bitfinex، Huobi، Bitmex، FTX و دیگر پلتفرم‌های معاملات دیجیتال لیکویید شد.

رالی بیت کوین متوقف می شود زیرا معامله گران بلندمدت در حال تثبیت سود هستند

بنابراین، بیت کوین تنها در چند دقیقه تقریباً ۲۰۰۰ دلار از دست داد. علاوه بر این، فاندینگ ریتها در صرافی های مختلف رمزنگاری به طور خطرناکی افزایش یافت و سطح ترس و طمع بیت کوین از بالاترین سطح در بیش از نیم سال گذشته کاهش یافت.

علاوه بر این، به نظر می رسد معامله گران بلندمدت بیت کوین در حال برداشت بخشی از سود خود هستند. این همان چیزی است که معمولاً پس از رسیدن بیت کوین به بالاترین حد تاریخی جدید اتفاق می افتد.

بیت کوین در ۲۰ اکتبر(۲۸مهر) به بالاترین حد عمر خود یعنی ۶۶۹۳۰ دلار رسید.

کالین وو، روزنامه‌نگار و وبلاگ‌نویس چینی رمزارز معتقد است که کاهش قیمت بیت‌کوین می‌تواند ناشی از سقوط در بازارهای سهام ایالات متحده و آسیا و اقیانوسیه باشد.

 

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7341

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.